مقالات ISIالگوبرداری در مدیریت : 150 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
الگو برداری در مدیریت یا بنچ مارکینگ این است که بهترین فرد یا سازمان شناسایی شود و از آنها برای توسعه و بهبود سازمان خویش استفاده کنیم. بنچ مارکینگ یا الگو برداری در مدیریت با شناسایی و تشخیص بهترین افراد و سازمانهای مطرح در سطح جهانی و همزمان با آن شناسایی دقیق و کامل سازمان خویش شروع می شود و با کاربرد یافته ها و نتایج بدست آمده از فرایند بنچ مارکینگ پایان می پذیرد . الگو برداری در مدیریت یا تکنیک بنچ‌مارکینگ به عنوان یکی از ابزارها و روش‌های برنامه‌ریزی کیفیت مورد استفاده قرار می‌گیرد که هدف آن مقایسه کیفیت محصول پروژه در حال انجام با استاندارد و کیفیت محصول مشابه انجام شده در گذشته جهت افزایش کیفیت است.
در این صفحه، تعداد 150 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع الگوبرداری در مدیریت آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Inter-sectorial benchmarking of compressed air generation energy performance: Methodology based on real data gathering in large and energy-intensive industrial firms