مقالات ISI استراتژی عملیات : 164 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
استراتژی عملیات به یک برنامه ریزی مشخص برای چگونگی اختصاص منابع به منظور حمایت از زیرساخت ها و تولید توسط یک سازمان اطلاق می شود. استراتژی عملیات به طور معمول توسط استراتژی کسب و کار کلی سازمان هدایت می شود و برای به حداکثر رساندن اثر تولید و حمایت از عناصر تولید و همزمان به حداقل رساندن هزینه طراحی شده است. شرکت ها و سازمان تولید کننده محصولات و ارائه آنها، چه برای سود یا غیر سود متکی به تعدادی از فرآیندها هستند که بتوانند محصولات خود را به درستی تولید و در موعد مقرر تحویل دهند. هر یک از این فرآیندها به عنوان یک عملیات برای شرکت عمل می کند. استراتژی عملیات در واقع فراهم کردن جهت کلی برای انجام تمام وظایف سازمان است.
در این صفحه، تعداد 164 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع استراتژی عملیات آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

A global optimized operation strategy for energy savings in liquid desiccant air conditioning using self-adaptive differential evolutionary algorithm