دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 90446 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

مدیریت تحقیق در عملیات استراتژی و سازمان

عنوان انگلیسی
Strategy and organization research in operations management
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
90446 2017 8 صفحه PDF 17 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Journal of Operations Management, Volumes 53–56, November 2017, Pages 1-8

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

کلمات کلیدی

1.    مقدمه

2.    حوزه استراتژی و سازمان در زمینه مدیریت عملیات

1.2. استراتژی در OM

2.2.    سازمان در OM

3.    حوزه‌های تحقیقاتی OM در استراتژی و سازمان 

4.    روش تحقیق، دقت و نقش این تحقیق

1.4. روش تحقیق

2.4. دقت

جدول 1. موضوع‌های استراتژی و سازمان در OM.

3.4. حداکثرسازی نقش برای تحقیقات و اجرا

4.4. نمونه‌هایی از حوزه‌های OM برای ایفای نقش برای نظریه‌های جریان اصلی

جدول 2. نظریه‌های انتخاب شده از سازمان و استراتژی در OM.

5.    نتیجه‌گیری

 
ترجمه چکیده
در سپتامبر 2015، سردبیران (Guide and Ketokivi, 2015)، مولفان مشترک مسئول مجله مدیریت عملیات به بازسازی مدیریت سلطه‌پذیری به گروه‌هایی برحسب حوزه ماهوی پرداختند. این مقاله توضیحی مختصر درباره گروه سازمان و استراتژی بود. در حالی که به شکلی مختصر به دنبال شفاف‌سازی آن چیزی بود که حوزه محتوای گروه تلقی می‌کردیم، بینش‌هایی نیز درباره نحوه حداکثرسازی نقش تحقیقات مدیریت عملیات برای منابع استراتژی و سازمان داشت.
ترجمه مقدمه
هم‌ویراستاران مجله گروه استراتژی و سازمان را به شرح ذیل توصیف کردند : گروه استراتژی و سازمان به دو موضوع با ارتباط متقابل می‌پردازد. اول استراتژی است، که تمام تحقیقات مربوط به نحوه رقابت‌طلبی در بازار توسط شرکت‌ها را بررسی می‌کند. موضوع‌های خاص‌تر عبارتند از استراتژی عملیات (اگرچه عبارت ویک‌هام اسکینر «عملیات در استراتژی شرکتی» را ترجیح می‌دهیم)، مزیت رقابتی (رانت)، موقعیت‌گزینی بازار، موانع ورود و موضوع‌های دیگر که مستقیم با نحوه رقابت شرکت‌ها با عملیات‌شان ارتباط دارد. نویسندگان را تشویق می‌کنیم تا به رقابت صریح در نوشته‌های خود بپردازند. موضوع دوم سازمان است، در این زمینه یعنی سازمان داخلی شرکت. تحقیقات درباره این موضوع شامل موضوع‌های قدیمی طرح سازمان، ادغام و تمایز سازمانی، سازمان و مدیریت عملیات پراکنده جغرافیایی و همچنین سازمان‌دهی عمومی اصولی نظیر هماهنگی و کنترل است. مفتخر هستیم تا به عنوان اولین هم‌ویراستاران گروه استراتژی و سازمان خدمت کنیم و در این مقاله نقشی ایفا کنیم، که به شرح ذیل سازمان‌دهی شده است: در بخش 2، دیدگاه‌مان را درباره آنچه «استراتژی و سازمان» در زمینه مدیریت عملیات (OM) معنی می‌دهد (و نمی‌دهد) مطرح می‌کنیم. در بخش 3، موضوع‌های OM را مشخص می‌کنیم که از دیدگاه‌های استراتژی و سازمان بهره‌برداری کرده‌اند و تلاش می‌کنند تا حوزه گروه را به امید انگیزش تحقیقات بیشتر بر موضوع‌های جدید و فهرست شده شفاف کنند. در بخش 4، به شکلی مختصر می‌گوییم در سلطه‌پذیری‌ها به دنبال چه خواهیم بود، درباره روش تحقیق صحبت می‌کنیم و بررسی می‌کنیم چگونه ایفای نقش برای نظریه و بخش عملی بیشتر شود. بخش 5 نتیجه‌گیری است.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  مدیریت تحقیق در عملیات استراتژی و سازمان

چکیده انگلیسی

In a September 2015 editorial (Guide and Ketokivi, 2015), the co-editors-in-chief of the Journal of Operations Management restructured the management of submissions into departments by substantive domain. This essay expands upon their brief description of the Strategy and Organization Department. While chiefly seeking to clarify what we see as the department's content domain, we also offer insights on how to maximize the contribution of operations management research to the strategy and organization literature.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.