مقالات ISIمشارکت در کسب و کار : 178 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
مشارکت در کسب و کار ارتباط دو یا چند نفر درگیر در یک کسب و کار سازمانی است که در آن سود و زیان به نسبت به اشتراک گذاشته شده است. شکل گیری یک مشارکت داوطلبانه نیازمند وجود یک گروه از افراد است که به قصد کسب سود برای انجام یک کسب و کار گرد هم می آیند. افراد می توانند این همکاری را با توافق کتبی یا شفاهی تشکیل دهند، و یک قرارداد مشارکت اغلب حاکم بر روابط شرکا با یکدیگر خواهد بود. اصطلاح فرد به طور کلی شامل افراد، شرکت ها و دیگر انجمن های مشارکت و کسب و کار می باشد. بر این اساس، برخی از شرکا ممکن است افراد و همچنین شرکت های بزرگ را شامل شود.
در این صفحه، تعداد 178 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع مشارکت در کسب و کار آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله