مقالات ISI مشارکت در کسب و کار : 178 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
مشارکت در کسب و کار ارتباط دو یا چند نفر درگیر در یک کسب و کار سازمانی است که در آن سود و زیان به نسبت به اشتراک گذاشته شده است. شکل گیری یک مشارکت داوطلبانه نیازمند وجود یک گروه از افراد است که به قصد کسب سود برای انجام یک کسب و کار گرد هم می آیند. افراد می توانند این همکاری را با توافق کتبی یا شفاهی تشکیل دهند، و یک قرارداد مشارکت اغلب حاکم بر روابط شرکا با یکدیگر خواهد بود. اصطلاح فرد به طور کلی شامل افراد، شرکت ها و دیگر انجمن های مشارکت و کسب و کار می باشد. بر این اساس، برخی از شرکا ممکن است افراد و همچنین شرکت های بزرگ را شامل شود.
در این صفحه، تعداد 178 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع مشارکت در کسب و کار آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.