مقالات ISI تئوری سازمانی : 90 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
تئوری سازمانی عبارتست از شیوه رفتار افراد و گروه ها در شرایط و ساختارهای سازمانی است. در حوزه سازمان و مدیریت، تئوری هایی وجود دارد که نظریه پردازان بوسیله آنها کوشیده اند شیوه رفتار سازمان ها و اعضای آنها، فرهنگ ها، شرایط و ساختارهای سازمانی متفاوت را پیش بینی یا توجیه نمایند . آشنایی و درک صحیح مدیران و مسئولین واحدهای دانشگاهی با تئوری های سازمانی مرتبط با فعالیت در نظام دانشگاهی می تواند به تغییر، بهبود و اصلاح نگرشهای کاری آنان منجر شود و راهنمای عمل و اقدامات صحیح تر آنها قرار گیرد. در واقع آموزش و یادگیری تئوری های سازمان و مدیریت می تواند چارچوبی از مراجع را برای مدیران دانشگاهی تشکیل دهد و تصمیم گیری های علمی و عقلایی آنها را هدایت نماید. مدیرانی که به تئوری مجهز هستند می توانند برای مشکلات راه حل های متناسبی ارائه دهند.
در این صفحه، تعداد 90 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع تئوری سازمانی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Disentangling patterns of economic, technological and innovative specialization of Western economies: An assessment of the Varieties-of-Capitalism theory on comparative institutional advantages

A vague set fuzzy multi-attribute group decision-making model for selecting onsite renewable energy technologies for institutional owners of constructed facilities