مقالات ISIمدل کسب و کار : 251 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
مدل کسب و کار چارچوبی برای خلق پول و ثروت است. این چارچوب نشان می دهد که یک بنگاه چه مجموعه فعالیت هایی را، چگونه و در چه زمانی می باید انجام دهد تا مشتریان از آنچه که از بنگاه انتظار دارند بهره مند شوند و بنگاه نیز به سود دست یابد. مدل کسب و کار مشخص میکند که یک شرکت چگونه میتواند پول یا منفعت به دست بیاورد و بدین منظور مشخص میکند، این شرکت در زنجیره ارزش در کجا قرار دارد . به بیان ساده مدل کسب و کار (Business Model) بین ورودیها و خروجیهای یک سازمان ارتباط برقرار میکند . مرکزیت قرار گرفتن مدل کسب وکار شرکت یا سازمان نشان از اهمیت آن دارد.
در این صفحه، تعداد 251 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع مدل کسب و کار آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Disentangling the relationships between business model innovation for low or zero carbon buildings and its influencing factors using structural equation modelling