مقالات ISI تحقیقات حسابداری : 132 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
تحقیقات حسابداری به منظور آگاهی از تئوری‌های اقتصادی و مالی، تلاش برای تئوری‌پردازی در حسابداری انجام می پذیرد. پیش از سال 1970 تئوری پردازی در حسابداری به دلیل عدم ارائه تئوری های جامع و کامل، مطرود بود. با آگاهی از تئوری های اقتصادی و مالی، تلاش برای تئوری پردازی در حسابداری ابعاد تازه ای به خود گرفت. در حقیقت پس از سال 1970 تجربه گرایی و نمرکز بر استفاده نظام مندتر از شواهد تجربی رواج یافت. کلیه تحقیقات حسابداری تجربی جدید، مبتنی بر فرضیه کارا هستند. از سال 1970 تغییرات شگرفی در تحقیقات حسابداری ایجاد گردید. به اعتقاد بسیاری دلیل عمده آن، تغییر از تئوری های هنجاری به سمت تئوری های اثباتی بود.
در این صفحه، تعداد 132 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع تحقیقات حسابداری آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Policy implementation as practice? Using social practice theory to examine multi-level governance efforts to decarbonise transport in the United Kingdom