مقالات ISI افکار ناخواسته : 65 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
افکار آدمی در کنترل انسان نیست ، روزانه افکار زیادی بصورت خودکار به مغز انسان هجوم می آورد، کیفیت زندگی و شرایط آن خیلی به نوع این افکار مرتبط است. افکار مثبت ، منفی ، بچه گانه ، انتقام گیر ، بخشنده ، خشونت طلب ، شهوت ، هشداردهنده ، خودخوری، ایرادگیر ، تشویق گر، .... تنوع این افکار بقدری زیاد هست که شاید در طول یک دوره اگه ثبت بشود باعث تعجب هر فردی می شود.مهم ترین کاری که هر فردی باید انجام بدهد مدیریت افکار خود هست،به عبارت دیگه ما شاید نتونیم افکار ورودی مان را کنترل کنیم ولی باید افکارمان را تجزیه و تحلیل کنیم و توانایی تشخصی افکار مضر را داشته باشیم و اجازه تسخیر وجودمان را به افکاری که سبب انجام فعل ناشایستی از ما می شود ندهیم .
در این صفحه، تعداد 65 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع افکار ناخواسته آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Exploring the efficacy of an acceptance, mindfulness & compassionate-based group intervention for women struggling with their weight (Kg-Free): A randomized controlled trial