مقالات ISIسرگردانی ذهن : 94 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
سرگردانی ذهن به طور دقیق تر به عنوان حالتی از ذهن معرفی می‌شود که افکار نامرتبط به محیط اطراف توسط فرد آزمایش می‌شود. هنگام سرگردانی ذهن، مغز از یک فکر به فکر دیگر می‌پرد و تصاویر، صداها، افکار و احساساتی به وجود می‌آورد. سرگردانی ذهن می‌تواند تخیلی، پیچیده و گیج کننده باشد اما معمولا بسیار واقعی است. به طور مثال اکثر مردم زمانی را صرف تفکر درباره انجام کارها در آینده می‌کنند. ذهن ما، هنگامی که سرگرم انجام کاری عادی هستیم اغلب سرگردان است. مانند درست کردن ساندویچ، زیرا برای انجام آن نیازی به تمرکز نیست.
در این صفحه، تعداد 94 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع سرگردانی ذهن آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

l-Theanine and caffeine improve target-specific attention to visual stimuli by decreasing mind wandering: a human functional magnetic resonance imaging study

Validation of the Chinese version of the Mind-Wandering Questionnaire (MWQ) and the mediating role of self-esteem in the relationship between mind-wandering and life satisfaction for adolescents