مقالات ISI سرگردانی ذهن : 94 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
سرگردانی ذهن به طور دقیق تر به عنوان حالتی از ذهن معرفی می‌شود که افکار نامرتبط به محیط اطراف توسط فرد آزمایش می‌شود. هنگام سرگردانی ذهن، مغز از یک فکر به فکر دیگر می‌پرد و تصاویر، صداها، افکار و احساساتی به وجود می‌آورد. سرگردانی ذهن می‌تواند تخیلی، پیچیده و گیج کننده باشد اما معمولا بسیار واقعی است. به طور مثال اکثر مردم زمانی را صرف تفکر درباره انجام کارها در آینده می‌کنند. ذهن ما، هنگامی که سرگرم انجام کاری عادی هستیم اغلب سرگردان است. مانند درست کردن ساندویچ، زیرا برای انجام آن نیازی به تمرکز نیست.
در این صفحه، تعداد 94 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع سرگردانی ذهن آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

l-Theanine and caffeine improve target-specific attention to visual stimuli by decreasing mind wandering: a human functional magnetic resonance imaging study

Validation of the Chinese version of the Mind-Wandering Questionnaire (MWQ) and the mediating role of self-esteem in the relationship between mind-wandering and life satisfaction for adolescents