مقالات ISI یکپارچگی اقتصادی : 133 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
یکپارچگی اقتصادی به ایجاد یک واحد اقتصادی بزرگتر از مجموع اقتصادهای ملی کوچک تر اشاره می کند که در آن گروه ها و جوامع ذی نفع در بخش اقتصادی و تجارت خارجی فعالیت نموده و با ملاحضه نتایج مثبت آن حوزه عمل و تصمیم گیری را گسترش می دهند. به این منظور موانع و محدودیت های تجاری بر سر راه تجارت میان اعضای وابسته برداشته شده و همکاری و هماهنگی در فعالیت های تجاری پولی مالی و اقتصادی میان کشورهای عضو گسترش می یابد.
در این صفحه، تعداد 133 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع یکپارچگی اقتصادی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Ending the cycle of poverty through socio-economic integration: A comparison of Moving to Opportunity (MTO) in the United States and the Bijlmermeer Revival Project in the Netherlands