دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 114269
ترجمه فارسی عنوان مقاله

مدلی برای توسعه نوآوری های پایدار برای فاز ابتدایی فرایند ابتکاری

عنوان انگلیسی
A Model for the Development of Sustainable Innovations for the Early Phase of the Innovation Process
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی
114269 2017 8 صفحه PDF
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Procedia Manufacturing, Volume 8, 2017, Pages 215-222

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

کلمات کلیدی

1.مقدمه

2. آخرین وضعیت توسعه

2.1 توسعه پایدار

2.2 نوآوری های پایدار

3. توسعه نوآوری های پایدار در فاز اولیه روند نوآوری

شکل 1: مدلی برای توسعه ایده های راه حل پایدار

4. خلاصه و چشم انداز

شکل 2. مدل الماس برای توسعه یکپارچه مدل کسب و کار و همچنین محصول [38]
ترجمه کلمات کلیدی
مدیریت نوآوری، توسعه پایدار، مدل،
کلمات کلیدی انگلیسی
Innovation management; Sustainable development; Model;
ترجمه چکیده
جریان فعلی توسعه صنعتی برای پاسخ گویی به تقاضای روبه رشد مربوط به سرمایه و کالاهای مصرفی در کشورهای در حال ظهور و در عین حال، تضمین همزمان رشد صنعتی پایدار در ابعاد اجتماعی، زیست محیطی و اقتصادی، با چالش هایی در سطح جهانی روبرو شده است. نوآوری ها، با استفاده از پویایی بازار همکاری و رقابت در ایجاد ارزش جهانی و شبکه های دانش، به سمت نوعی از پایداری گام برمی دارد که عاملی ضروری برای تحقق توسعه پایدار است. توسعه هدفمند نوآوری های پایدار و جدید، در نتیجه، فعالیتی مهم و تاثیرگذاری برای حرکت به سمت رشد صنعتی پایدار است. این مقاله، مدلی برای توسعه نوآوری های پایدار معرفی می کند که بر مبنای ایده تولید در فاز اولیه نوآوری، و پرداختن به پیش نیازهای فازی نوآوری استوار شده است. در این زمینه، اهداف خاص و اصول توسعه پایدار برای اتخاذ یک رویکرد حل مسئله با هم به صورت یکپارچه در آمده اند. از این روش یکپارچه، به عنوان اصولی برای توسعه هدفمند نوآوری های پایدار در قالب یک مفهوم کارگاهی استفاده می شود.
ترجمه مقدمه
توسعه جهانی، در حال حاضر با گرایش هایی مانند افزایش نابرابری اجتماعی - اقتصادی، مهاجرت و جابجایی، شهرنشینی، تغییرات اقلیمی و تخریب محیط زیست که جامعه جهانی ما را در مسیر توسعه پایدار و غیرمسئولانه هدایت می کنند، گره خورده است [1، 2]. علاوه بر این، این روندها حاوی ریسک حوادث قابل توجهی در سطح جهانی و منطقه ای هستند، از جمله، وقوع رویدادهای شدید آب و هوایی، بحران مالی و یا بی ثباتی عمیق اجتماعی [1، 2]. سازمان ملل متحد، به منظور مقابله با این گرایش های جهانی و ترویج توسعه پایدار، اهداف توسعه پایدار ملل متحد (SDGs) را به تصویب رساند [3]. این اهداف توسط 193 کشور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد 2015 به تصویب رسید و می تواند به عنوان مبنایی برای تولید نوآوری های تکنولوژیکی جدید باشد. با استفاده از پویایی بازار در زمینه همکاری و رقابت در میان شبکه های ایجاد ارزش جهانی و شبکه های دانش، نوآوری های تکنولوژیکی با هدف دست یافتن به پایداری را می توان عاملی ضروری برای تحقق توسعه پایدار در نظر گرفت. در نتیجه، توسعه هدفمند نوآوری های پایدار جدید می تواند فعالیتی ضروری برای دستیابی به رشد صنعتی پایدار باشد. این مقاله، مدلی برای توسعه نوآوری های پایدار توصیف می کند که بر تولید ایده در فاز اولیه روند نوآوری متمرکز شده و با در نظر گرفتن ارجاعات به عوامل توسعه پایدار و عوامل نوآوری، به پیش نیازهای فازی نوآوری می پردازد.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  مدلی برای توسعه نوآوری های پایدار برای فاز ابتدایی فرایند ابتکاری

چکیده انگلیسی

Current industrial development is faced by the global challenge to meet the continuously growing demand for capital and consumer goods in emerging countries while simultaneously ensuring a sustainable industrial growth in the social, environmental and economic dimension. By means of market dynamics of cooperation and competition in global value creation and knowledge networks, innovations geared towards sustainability can be essential drivers for realizing a sustainable development. The targeted development of new sustainable innovations is consequently a key activity in order to move towards sustainable industrial growth. This paper will describe a model for the development of sustainable innovations. The model focuses on idea generation in the early phase of the innovations process, addressing the fuzzy front end of innovation. In this context, specific goals and principles of sustainable development are integrated into a problem-solving approach. This integrated approach is subsequently used as a foundation for the targeted development of sustainable innovations in the frame of a workshop concept.