دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 84235 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

مشارکت تجزیه و تحلیل استعداد در مدیریت تغییر در سازمان های مدیریت پروژه، براساس نمونه بخش هوا فضای فرانسه

عنوان انگلیسی
Contribution of talent analytics in change management within project management organizations The case of the French aerospace sector
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
84235 2017 5 صفحه PDF 6 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Procedia Computer Science, Volume 121, 2017, Pages 625-629

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده


کلمات کلیدی


1.مقدمه


2- مرور ادبیات


جدول1:تحلیل استعداد در فرایند مدیریت استعداد 


3- روش تحقیق 


4- نتیجه 


جدول2: تحلیل استعداد در فرآیند مدیریت استعداد با توجه به مصاحبه


شکل1، فرآیند مدیریت استعداد در سازمان های مدیریت پروژه 


5- نتیجه گیری، محدودیت ها، مسیرهای تحقیقاتی آینده 
ترجمه چکیده
تجزیه و تحلیل داده های بزرگ به عنوان یک ابزار مهم در حال ظهور است که قادراست روش مدیریت استعداد شرکتها را (TM) به تجزیه و تحلیل استعداد تبدیل کند. با توجه به ادبیات مدیریت استعداد، یک مدل کار در مدیریت پروژه های سازمان و یک مطالعه موردی در صنعت هوافضا فرانسه انجام شد، این مقاله به بررسی مزایای بالقوه تحلیلی استعداد در زمینه مدیریت تغییر در سازمان های مدیریت پروژه می پردازد. یافته های ما، نتایج و مسیرهای تحقیقاتی آینده ارائه شده و مورد بحث قرار گرفته است.
ترجمه مقدمه
در محیط کسب و کار فعلی، که با افزایش رقابت در بازار، جهانی شدن، تغییر در مقررات دولتی، رشد سریع، افزایش تقاضا تاییدیه و پیشرفت در فن آوری و سیستم های اطلاعاتی، مشخص می شود کسب و مدیریت دارایی های استراتژیک سازمان، ابزاری مهم برای دستیابی به اهداف مهم مزایای رقابتی است. در واقع، در این محیط در حال تغییر، شرکتها در سرتاسر جهان تلاش می کنند تا افراد موفق، و بهترین افراد را برای به دست آوردن مزیت رقابتی، و در نتیجه، اقدامات TM را به کار گیرند. اخیرا، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ( که به عنوان یک فرایند جامع است که شامل پنج مورداست (حجم، سرعت، تنوع، ارزش و حقیقت) در جمع آوری، تجزیه و تحلیل، استفاده و تفسیر داده ها برای بخش‌های مختلف عملکردی مورد استفاده قرار می گیرد ، با توجه به این، کسب بینش عملی، ایجاد ارزش تجاری و ایجاد مزیت رقابتی [1]، به عنوان یک ابزار استراتژیک جدید تبدیل شده است که می تواند تحول در شیوه های TM را گسترش دهد. در واقع، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ در مدیریت استعداد و یا منابع انسانی، که به اصطلاح تجزیه و تحلیل استعداد یا تجزیه و تحلیل مردم نام دارد، مزایای بسیاری را ارائه می دهد. تحلیلگران بر این باورند که حدود 160 میلیون کارگر در ایالات متحده حقوق و دستمزد دریافت می کنند در واقع در بیشتر مشاغل، حقوق و دستمزد 40٪ یا بیشتر از کل درآمد است، به این معنی که کل هزینه حقوق و دستمزد ایالات متحده میلیاردها دلار است، TA ممکن است به شرکت ها کمک کند تا با استفاده از ابزارهای مدیریت منابع انسانی که از تصمیم گیری مبتنی بر «احساس احساسات، تجربه شخصی و سیستم اعتقادات شرکتی» حمایت می کند، به سمت یک رویکرد مبتنی بر داده ها بروند، بنابراین هدف این مطالعه، ارزیابی مزایای بالقوه استعدادهای تحلیلی در زمینه تغییر مدیریت در سازمان های مدیریت پروژه است. سوال پژوهشی به شرح زیر است: تاثیر بالقوه تجزیه و تحلیل استعداد در مدیریت تغییر در سازمان های مدیریت پروژه چیست؟ پس از مقدمه ، بخش 2، بررسی ادبیات را ارائه می دهد. بخش 3 روش تحقیق ما را تشریح می کند، در حالی که نتایج مطالعه در بخش 4 مشخص شده است. نتیجه گیری، محدودیت ها و جهت های تحقیق آینده در بخش 5 بحث شده است.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  مشارکت تجزیه و تحلیل استعداد در مدیریت تغییر در سازمان های مدیریت پروژه، براساس نمونه بخش هوا فضای فرانسه

چکیده انگلیسی

Big data analytics is emerging as an important tool that has the capability to transform the way firms conduct talent management (TM) into the so-called talent analytics. Drawing on the talent management literature, a model of work in organizations project management and a case study conducted in the French aerospace industry, this paper aims to explore the potential benefits of talent analytics in the context of change management within project management organizations. Our findings, implications and future research directions are presented and discussed.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.