مقالات ISIحافظه روندی : 79 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
حافظه چگونگی انجام اموربه ویژه فعالیت های فزیکی یاجسمی مانند بازیهای ورزشی را حافظه روندی یا روشی می نامند. درحافظه روندی، دانش روندی ذخیره می شود. دانش روندی دانش چگونه انجام دادن کارهاست ( درمقابل دانش بیانی که دانش چه چیزی بودن است ) و عملکرد مربرط به مهارتهای جسمی وذهنی ما را هدایت می کند. مثل صحبت کردن به یک زبان، دوچرخه سواری کردن، شناکردن، تایپ کردن و...(راتوس) ویژگی مهم مهارت های که بادانش روندی مشخص می شود خودکاربودن آنهاست. منظور از خودکاری این است که تاچه اندازه مهارت موردنظر بدون کوشش هشیارانه و اندیشیدن مرحله به مرحله صورت می پذیرد.
در این صفحه، تعداد 79 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع حافظه روندی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Contrasting effects of individual versus combined estrogen and progestogen regimens as working memory load increases in middle-aged ovariectomized rats: one plus one does not equal two

Spatial reference- (not working- or procedural-) memory performance of aged rats in the water maze predicts the magnitude of sulpiride-induced facilitation of acetylcholine release by striatal slices