مقالات ISI اثر شلاقی : 118 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
یکی از زمینه های تحقیقاتی در زنجیره تامین اثر شلاقی است. اثر شلاقی یکی از دلایل اصلی ناکارامدی زنجیره تامین است. به طور کلی اثر شلاقی به فرایندی اطلاق میشود که در آن فاصله زمانی بین تولید کننده (تامین کننده) و مشتری نهایی بیش از حد معمول شود به گونه ای که مدت زمانی که طول میکشد سفارشات به دست عرضه کنندگان برسد زیاد شود.این تلرانس زمانی باعث ایجاد یک نوسان کیفی توسط مشتریان شده و به دلیل فاصله زیاد بین مشتری و تامین کننده این نوسان به طور مداوم افزایش پیدا میکند به همین سبب به این تغییرات نوسان در پروسه زنجیره تامین اثر شلاقی گفته میشودکه این اثر میتواند آسیبهای مخربی را به زنجیره تامین وارد کند.
در این صفحه، تعداد 118 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع اثر شلاقی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.