مقالات ISI کنترل موجودی : 190 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
کنترل موجودی جریانی است که ضمانت می کند اقلام موجود سازمان با در نظر گرفتن عوامل زمان، مکان، تعداد، کیفیت و هزینه، برای بخش های عملیاتی تولید، توزیع، فروش، مهندسی در دسترس باشد. آنچه در کنترل موجودی از اهمیت ویژه برخوردار است عبارتند از: 1 - میزان سفارش 2 - زمان سفارش. کنترل موجودی بررسی و نگاه داشت سطحی از موجودی که هزینه های سیستم و سازمان یا کارخانه صنعتی را کمینه می کند. از طریق کنترل دائمی که از میزان موجودیها و مقادیرمصرفی بعمل میاید از راکد ماندن سرمایه گردان ناشی از نگهداری غیر ضروری موجودیها جلوگیری بعمل آمده و جریان گردش نقدی موسسه تسریع و در همین رابطه از سفارشات مکرر که ممکن است در اثر عدم توجه به کالاهای بین راه اتفاق بیفتد نیز جلوگیری می گردد.
در این صفحه، تعداد 190 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع کنترل موجودی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Effects of a program of cognitive-behavioural group therapy, vestibular rehabilitation, and psychoeducational explanations on patients with dizziness and no quantified balance deficit, compared to patients with dizziness and a quantified balance deficit

Topographic controls on the debris-cover extent of glaciers in the Eastern Himalayas: Regional analysis using a novel high-resolution glacier inventory