مقالات ISIایزو 9000 - ایزو 9001 : 54 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
استاندارد ایزو ۹۰۰۰ یکی از اعضای استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت است. امروزه نیاز بسیاری از سازمان ها به این استانداردها بسیار تامل برانگیز است و به عبارتی یکی از شاخصه های استاندارسازی نحوه مدیریت کیفیت سازمان ها در سطح جهانی می باشد. اولین شاخهٔ اصلی این خانواده ایزو ۹۰۰۱ می باشد. شرایط دارا شدن مدیریت کیفیت و اخذ ایزو ۹۰۰۱ مشتمل بر نزدیک به ۳۰ صفحه شرایط می شود که توسط سازمان بین المللی استانداردسازی منتشر و در همه کشورها به منظور هماهنگی به کار می رود.

در این صفحه، تعداد 54 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع ایزو 9000 - ایزو 9001 آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله