مقالات ISI مدیریت ریسک پروژه : 101 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
ریسک به عنوان مفهومی در شرایط آینده تلقی می شود. یا ایجاد شرایطی که خارج از کنترل افراد تیم پروژه بوده و اگر به وقوع بپیوندد باعث تاثیر مستقیم بر روی پروژه می گردد. به بیانی دیگر اگر تعریف مشکل در پروژه به معنی وجود ایرادی در وضعیت جاری پروژه می باشد، ریسک مشکل بالقوه ای است که احتمال وقوع آن در آینده وجود خواهد داشت. آندسته از مدیران پروژه ای که معمولاً انعطاف بیشتری از خود نشان می دهند تلاش می کنند که در صورت بروز مشکلات نسبت به برطرف سازی آنها اقدام نمایند. اما دسته ای دیگر از مدیران پروژه وجود دارند که تلاش می کنند زمینه بوجود آمدن مشکلات و ریسکهای آتی را قبل از وقوع برطرف سازند. بسیاری از مشکللات همیشه جلوتر از زمان رخ خواهند داد. مدیریت ریسک پروژه فرآیندی است که تلاش می نمایند زمینه بروز مشکلات پروژه را قبل از وقوع آن برطرف ساخته و شانس موفقت هرچه بیشتر پروژه را فراهم آورد.
در این صفحه، تعداد 101 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع مدیریت ریسک پروژه آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Managing social risks at the housing demolition stage of urban redevelopment projects: A stakeholder-oriented study using social network analysis