مقالات ISI حافظه آشکار : 83 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
این حافظه نیاز به یادآوری آگاهانه و هشیارانه دارد. فرآیند یادگیری در حافظه آشکار خودآگاه است. برای بازیابی آن به محرکات مختصر و سرنخ ها نیاز است. به دو زیر مجموعه حافظه معنایی و حافظه رویدادی تقسیم بندی می گردد. حافظه اظهاری یا آشکار از توانایی به خاطر سپردن آگاهانه اطلاعات و رخدادها حکایت دارد.
در این صفحه، تعداد 83 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع حافظه آشکار آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

A better approach to in vivo developmental neurotoxicity assessment: Alignment of rodent testing with effects seen in children after neurotoxic exposures

Performing prototype distortion tasks requires no contribution from the explicit memory systems: Evidence from amnesic MCI patients in a new experimental paradigm