مقالات ISI بازار سهام بین المللی : 135 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
بورس بین الملل، بازار جهانى خرید و فروش ارز است . بازارى که تمامی بانک ها (اعم از تجاری و مرکزی و سرمایه گذاری)،مؤسسات مالى بزرگ، شرکتهای چند ملیتی، تاجران، شرکتهای بیمه ، شرکتهای صادرات و واردات، صندوقهای باز نشستگی، سفته بازها و اشخاص حقیقی در آن ارزهاى مختلفی همچون دلار ، یورو ، پوند ، ین و ... را معامله مى کنند. بورس بین الملل بازار بین المللی تبادل ارز است. خرید و فروش در بورس های بین المللی: سهام ( اروپا، آمریکا و آسیا ) کالا (طلا ، نقره ، نفت ، محصولات کشاورزی ،فلزات و...) و ارز (پول رایج کشورها). حدود 30 کانال تلویزیونی بصورت زنده اخبار و وقایع این تجارت را پوشش می دهند که یکی از معتبر ترین آنها به نام Bloomberg از طریق اینترنت نیز قابل دسترسی است، بیش از 10 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد، بیش از 50 هزار کارگزار در سراسر جهان سرویس دهی به کاربران این بازار را به عهده دارند و با توجه به اینکه این بازار در اصل یک بازار بین بانکی است و کلیه بانکهای معتبر جهان و شرکتهای بزرگ معاملات پولی خود را در این بازار به انجام می رسانند معتبر ترین بازار جهان است. بازار ارز بین المللى (Foreign Exchanage ) هر دوشنبه با باز شدن بانک هاى استرالیا شروع به کار مى کند. بانک هاى این قاره شروع به معامله در بازار بورس بین الملل و دادن قیمت به مشتریان در کلیه نقاط دنیا مى کنند، قبل از تعطیل شدن بانک های استرالیا, بانک هاى کشورهاى آسیایى که صبح را آغاز کردند این کار را ادامه مى دهند تا چرخه فعالیت بازار بورس بین الملل به بانک هاى اروپا و آمریکا برسد. قبل از بسته شدن بازار آمریکا مجددآ بازار استرالیا فعالیت خود را آغاز کرده تا بازار بورس بین الملل بودن یک ثانیه وقفه از صبح دوشنبه تا صبح شنبه به فعالیت خود ادامه دهد.بنابراین کاملآ مشخص است که بازار بورس بین الملل نمی تواند مانند بورس های محلی در یک مکان فیزیکی خاص محدود و متمرکز باشد. حجم معاملات روزانه در بازار بورس بین الملل نزدیک به 2 میلیارد دلار است که بیش از 40% بازار تجارت الکترونیک دنیا را شامل می شود. معاملات در بازار بورس بین الملل در گذشته ای نه چندان دور یکی ازبزرگترین امتیازات و در انحصار بانکهای بزرگ محسوب می شد. امروزه با توسعه و پیشرفت سریع فناوری اطلاعات, تجارت و سرمایه گذاری در بازار بورس بین الملل بسیار فراگیر تر از قبل و امکان ورود سرمایه های متوسط و حتی کوچک نیز به این بازار فراهم شده است.
در این صفحه، تعداد 135 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع بازار سهام بین المللی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Do international investors cause stock market spillovers? Comparing responses of cross-listed stocks between accessible and inaccessible markets

Co-movements of returns in the health care sectors from the US, UK, and Germany stock markets: Evidence from the continuous wavelet analyses