مقالات ISI دامپینگ : 70 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
فروش کالا در یک بازار خارجی با قیمتی کمتر از هزینه نهائی تولید آن کالا در کشور عرضه کننده، به منظور کسب مزیت در رقابت با دیگر عرضه کنندگان همان کالا. این سیاست یکی از سیاست های مخربی است که کشورهای ثروتمند در بازارهای جهانی اعمال می کنند. دامپینگ هنگامی بوجود می آید که دو شرط برقرار باشد. اول اینکه صنعت در شرایط رقابت ناقص باشد بطوریکه شرکت نه قیمت گیرنده، بلکه وضع کننده قیمت در بازار باشد. دوم اینکه بازار یک حالت هدایت شده داشته باشد بطوری که مصرف کنندگان داخلی نتوانند کالائی را که جهت صادرات در نظر گرفته شده خریداری کنند با توجه به این دو شرط یک تولید کننده انحصاری این امکان را در خود می بیند که از دامپینگ سود تجاری سرشاری بدست آورد.
در این صفحه، تعداد 70 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع دامپینگ آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

The 2015 Shenzhen catastrophic landslide in a construction waste dump: Reconstitution of dump structure and failure mechanisms via geotechnical investigations

Analysis of mine waste by geocheimical and geophysical methods (a case study of the mine tailing dump of the Salair ore-processing plant)

Soil concentrations of polybrominated diphenyl ethers and trace metals from an electronic waste dump site in the Greater Accra Region, Ghana: Implications for human exposure