مقالات ISI بازار صنعتی : 85 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
بازار صنعتى از تمام افراد و مؤسساتى تشکیل مى شود که کالاها و خدماتى را براى تولید سایر کالاها و خدمات مورد استفاده قرار مى دهند. کالاها و خدماتى که پس از تولید به فروش مى رسند، یا اجاره داده مى شوند یا به هر شکل دیگرى در اختیار سایرین قرار مى گیرند. بازار صنعتى بازار بسیارى بزرگى است. بازار کالاهاى صنعتی، بزرگترین و متنوع ترین بازار سازمانى به شمار مى رود.
در این صفحه، تعداد 85 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع بازار صنعتی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Implementation of industrial waste heat to power in Southeast Asia: an outlook from the perspective of market potentials, opportunities and success catalysts