مقالات ISIبازار صنعتی : 85 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
بازار صنعتى از تمام افراد و مؤسساتى تشکیل مى شود که کالاها و خدماتى را براى تولید سایر کالاها و خدمات مورد استفاده قرار مى دهند. کالاها و خدماتى که پس از تولید به فروش مى رسند، یا اجاره داده مى شوند یا به هر شکل دیگرى در اختیار سایرین قرار مى گیرند. بازار صنعتى بازار بسیارى بزرگى است. بازار کالاهاى صنعتی، بزرگترین و متنوع ترین بازار سازمانى به شمار مى رود.
در این صفحه، تعداد 85 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع بازار صنعتی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Implementation of industrial waste heat to power in Southeast Asia: an outlook from the perspective of market potentials, opportunities and success catalysts