مقالات ISI مدیریت پول : 65 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
یکی از عوامل موثر برای دستیابی به استقلال مالی و موفقیت در فعالیت های تجاری، توجه به میزان پول و بودجه ای است که برای امور مختلف خود مصرف می نمایید. به بیان دیگر برای آنکه فرد موفقی در مسیر اقتصادی زندگی خود باشید؛ لازم است همواره اطلاعات دقیقی از ورودی ها و خروجی های مالی خود در اختیار داشته باشید. عدم آگاهی از این اطلاعات سبب می شود تا برای جبران کسری پول و شکست های تجاری با مشکلات سخت تری مواجه شویم و به دنبال آن مدت زمان "ریکاوری" یا همان بازیابی اقتصادی نیز افزایش خواهد یافت. در مقابل اگر سرمایه های خود را در مسیر برنامه ریزی و کنترل هدفمند قرار دهیم و یا اصطلاحا پول خود را مدیریت کنیم ، به راحتی می توانیم برای موفقیت های مالی چشمگیر و کسب درآمد در آینده آماده شویم.در ارائه تعریفی ساده و روان از مدیریت پول می توان گفت: مدیریت پول اشراف کامل بر منابع کسب و بخش هائی است که پول خود را در آنها هزینه و یا سرمایه گذاری می کنیم،با توجه به این تعریف ساده "برنامه ریزی هدفمند" در بحث مدیریت پول به عنوان یک فاکتور گزینه از اهمیت فوق العاده ای برخوردار خواهد بود.
در این صفحه، تعداد 65 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع مدیریت پول آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Autonomy to health care professionals as a vehicle for value-based health care? Results of a quasi-experiment in hospital governance

Exploring predictors of impact of school-based management in rural Mexico: Do student engagement, teacher attitudes and parent involvement predict better academic outcomes?