مقالات ISI نوسانات بازار سهام : 131 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
هنگامی قیمت سهام بازار بورس بطور ناگهانی بالا رفته و سپس برای دو سه روز متوالی قیمت ها پایین می آید و سپس بلافاصله قیمت ها بالا رفته و بعد از آن روند کاهشی را تجربه می کند در واقع بازار دچار نوسان قیمت شده است. نوسانات بازار نسبت به شاخص کل اندازه گیری می شود.
در این صفحه، تعداد 131 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع نوسانات بازار سهام آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Do international investors cause stock market spillovers? Comparing responses of cross-listed stocks between accessible and inaccessible markets

The impact of microblogging data for stock market prediction: Using Twitter to predict returns, volatility, trading volume and survey sentiment indices