مقالات ISI انعطاف پذیری نرخ ارز : 71 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
بازار ارز یکی از مهم ترین بازارها در تمام اقتصادهایی است که با جهان خارج ارتباطات تجاری و مالی دارند. اهمیت این بازار تنها از تاثیر آن بر جریان تجارت خارجی ناشی نمی شود، بلکه باید توجه کرد که تحولات این بازار به سراسر اقتصاد نیز منتقل می شود. بازار ارز با بازار پول، سرمایه و کالاو خدمات ارتباطات متقابلی دارد؛ بنابراین تحولات بازار ارز بر این بازارها نیز موثر خواهد بود. در " سیستم نرخ کاملا انعطاف پذیر ارزی"، هر گونه کسری یا مازاد در تراز پرداختهای کشور به طور خودکار به ترتیب با تنزل یا ترقی (تضعیف یا تقویت) ارزش خارجی پول اصلاح می شود. در این سیستم دولت در بازار های مبادلات ارزی دخالتی ندارد و مسئله از دست دادن یا ذخیره سازی ذخایر بین المللی توسط کشورها نیز مطرح نمی باشد. در واقع، تحت این سیستم ارزی ذخایر بین المللی به کلی غیرضروری است. در دنیای واقعی و در عمل، هیچگاه این سیستم ارزی در نوع خالص خود به اجرا در نیآمده است.
در این صفحه، تعداد 71 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع انعطاف پذیری نرخ ارز آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Simulation-based analysis of a ground source heat pump system using super-long flexible heat pipes coupled borehole heat exchanger during heating season

A minimum data set and soil quality index to quantify the effect of land use conversion on soil quality and degradation in native rangelands of upland arid and semiarid regions