مقالات ISIتخفیف قیمتی : 93 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
تخفیف در اصطلاح عامیانه به معنی کم کردن قسمتی از بهای کالا به درخواست خریدار و با توافق فروشنده است. در تجارت تخفیفات به دسته های مختلف طبقه بندی می شوند. مهمترین نوع تخفیفات در موسسات تجاری عبارتند از: تخفیفات تجاری؛ تخفیفات بر اساس توافق طرفین؛ تخفیفات به دلیل عیب و نقص کالا؛ تخفیفات نقدی خرید یا فروش. تخفیف ها در بسیاری از موارد موجب ترغیب و تشویق مشتریان می گردد تا جایی که در برخی موارد مشتریان تنها به دلیل هدایا و تخفیف هایی که روی یک محصول قرار دارد، آن را به محصول یا برند دیگری ترجیح می دهند. ولی گاهی اوقات نیز داستان کاملابرعکس می شود. گاهی مشتری تعبیر دیگری از هدیه و تخفیف های ارائه شده روی کالاها می نماید.
در این صفحه، تعداد 93 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع تخفیف قیمتی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Coordinating the discount policies for retailer, wholesaler, and less-than-truckload carrier under price-sensitive demand: A tri-level optimization approach

Effect of a price discount and consumer education strategy on food and beverage purchases in remote Indigenous Australia: a stepped-wedge randomised controlled trial