مقالات ISI جغرافیای اقتصادی : 116 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
جغرافیای اقتصادی شاخه ای از جغرافیای انسانی است که از اوایل قرن بیستم جای خود را به عنوان یک شاخه مستقل در علم جغرافیا باز نموده است. جغرافیای اقتصادی، کار کردهای اقتصادی را به روش جغرافیایی مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد. در جغرافیای اقتصادی، اقتصاد مورد مطالعه، و جغرافیا روش های مورد مطالعه را مشخص می نماید. همانگونه که در جغرافیای جمعیت، جمعت موضوع وجغرا فیا روش مطالعه را اراﺋه می دهد.
در این صفحه، تعداد 116 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع جغرافیای اقتصادی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

A cross-continental analysis of weight gain, psychiatric diagnoses and medication use during inpatient psychiatric treatment. The international study on physical illness in mentally ill