مقالات ISI یکپارچه سازی تامین کننده : 103 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
در فضای رقابتی و فعالیتهای کسب و کار کنونی، خطوطی که به طور سنتی بین سازمانها، وظایف و امور تجاری و بازرگانی ترسیم می­شد در حال محو شدن است و سازمانها و موسسات مجزا به لحاظ حقوقی، برای رفع موانع رقابتی با یکدیگر همکاری می­کنند. امروزه، یکی از مهمترین کلیدهای بهبود زنجیره­ های تامین برای رسیدن به کلاس جهانی، مدیریت زنجیره تامین به صورت یکپارچه و استفاده از فناوری اطلاعات است. هرجا که این نگرش یکپارچه به کار رفته، صرفه­ جویی­ های اقتصادی و افزایش کارایی زیادی حاصل شده است. بطوریکه با همان فعالیتهای گذشته، منافع زیادی به مشتریان رسیده است. از جمله اقدامات استراتژیک در مدیریت زنجیره تامین، سعی در ایجاد یک سیستم کارا و یکپارچه می باشد، که از طریق آن اثرات هر گونه حرکت و یا تغییری که در یک یا چند حلقه زنجیر ایجاد می شود، در سایر حلقه ها مشخص بشود. برای مثال در صورتیکه در خواسته های مشتریان در هر یک از سطوح تغییراتی حاصل شد بخشهای قبلی زنجیره شامل توزیع، فروش، انبار محصول، تولید، انبار مواد اولیه و تامین کنندگان در سطوح مختلف باید این تغییر را احساس نموده و خود را حتی المقدور با شرایط جدید تطبیق دهند.
در این صفحه، تعداد 103 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع یکپارچه سازی تامین کننده آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.