مقالات ISI جستجوی شغلی : 149 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
شکار شغلی، جستجوی کار و یا جستجوی شغل به عمل جستجوی اشتغال، به دلیل بیکاری، نارضایتی از موقعیت فعلی و یا میل به موقعیت بهتری است. معمولا هدف فوری جستجوی کار بدست آوردن یک مصاحبه شغلی با یک کارفرما است که ممکن است منجر به گرفتن مجوز استخدام شود. جستجوگر کار به طور معمول بدنبال بدست آوردن اولین فرصتهای شغلی است. بسیاری از جویندگان کار بدنبال تحقیق و بررسی و جمع آوری اطلاعات کارفرمایان، موقعیت شرکت هستند. این اطلاعات جمع آوری شده می تواند شامل پوزیشن های باز، نام و نام خانوادگی، مکان ها، وب سایت، توضیحات کسب و کار، سال تاسیس، درآمد، تعداد کارکنان، قیمت سهام عمومی، نام مدیر اجرایی، محصولات بزرگ و یا خدمات، رقبای اصلی، و نقاط قوت و ضعف شرکت ها و موسسات باشد.
در این صفحه، تعداد 149 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع جستجوی شغلی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Landing a job, sinking a career? The trade-off between occupational downgrading and quick reemployment according to unemployed jobseekers career stage and job prospects