دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 95552 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

مقررات اولویت شاخص جدید برای فروشگاه های جریان بدون انتظار

عنوان انگلیسی
New index priority rules for no-wait flow shops
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
95552 2018 6 صفحه PDF 13 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Computers & Industrial Engineering, Volume 115, January 2018, Pages 647-652

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

کلمات کلیدی

1.مقدمه

2. یک مقررات اولویت شاخص برای یک فروشگاه جریان بدون انتظار با حداقل عینی طول زمان

3. مقررات  اولویت شاخص برای یک فروشگاه جریان بدون انتظار با هدف حداقل زمان تکمیل شغل پر اهمیت

4. توسعه ها در فروشگاه های جریان با مسدودسازی

5. توسعه به فروشگاه های شغلی بدون انتظار  و فروشگاه های باز

6. نتیجه گیری-بحث

پیوست A

A.1 نمونه های عددی
ترجمه کلمات کلیدی
برنامه ریزی، فروشگاه جریان، بدون انتظار
کلمات کلیدی انگلیسی
Scheduling; Flow shop; No-wait;
ترجمه چکیده
ما یک مقررات اولویت شاخص را برای فروشگاه جریان بدون انتظار m-ساختاری با کمترین طول زمان انجام کارها و زمان پردازش ویژه ایجاد کردیم. قانون ما به قوانین شناخته شده قبلی برای دو مورد خاص از مسئله تعمیم داده شده است. ما همچنین یک قانون اولویت شاخص را برای یک فروشگاه دو-ساختاری بدون انتظار با اهداف حداقل طول زمان، زمانی که همه مشاغل زمان پردازش یکسان در اولین ساختار را داشته باشند به دست آوردیم. سپس ما نشان دادیم که مقررات اولویت شاخص فهرست اضافی می تواند برای مسئله دوم با سایر اهداف برنامه ریزی تعیین شود. در نهایت، ما در مورد توسعه به فروشگاه جریان با مسدود کردن و فروشگاه های کار بدون انتظار و فروشگاه های باز بحث میکنیم.
ترجمه مقدمه
به خوبی شناخته شده است که برای اهداف خاص زمانبندی، یک شاخص اولویت می تواند برای هر شغل با استفاده از پارامترهای آن شغل محاسبه شود. اگر یک ترتیب بهینه بتواند در زمان O (nlogn) بوسیله مرتب سازی شغل ها بر طبق شاخص های آن تعیین شود، پس از آن اضافه یا حذف شدن یک موقعیت شغل نسبی از مشاغل باقیمانده تغییری ایجاد نمی کند. این ویژگیهای مطلوب منجر به تجزیه و تحلیل نظری مقررات اولویت شاخص برای مسائل زمانبندی تک ساختاری شده است. یکی از اولین مطالعات توسط روتکوف و اسمیت (1984) انجام شده بود؛ برخی از نتایج آنها بوسیله کیپاریسیس و کلاماس (2011)٬ کیپاریسیس و کلاماس (2013) به مسائل زمانبندی تک ساختاری با از دست دادن شغل گسترش یافته است. در مقابل، نشریات محدودی در مورد قابلیت حل مسائل زمانبندی جریان فروشگاه با مقررات اولویت شاخص وجود دارد. اکثریت مقررات اولویت شاخص برای فروشگاههای جریان تحت فرض فضای انتظار (فضای خالی) نامحدود بین هر دو ساختار پی در پی مشتق می شود و بوسیله آچوقبو و چین (1982) و مونما و ریننوی کان (1983) خلاصه شده است. هدف از این مقاله بررسی حل معضلات برنامه ریزی فروشگاه بدون انتظار با استفاده از قوانین اولویت شاخص است. انگیزه برای تحقیق ما ناشی از مشاهده مقالات مقدماتی هال و سریسکانداراجه (1996) و باقچی٬ گوپتا و سریسکانداراجه ایجاد شد. بررسی مقاله اخیر الهوردی (2016) نشان داد که هیچ مقاله واحد برای بررسی متمرکز قابلیت حل فروشگاههای جریان بدون انتظار با استفاده از مقررات اولویت شاخص وجود ندارد و تعداد کمی از مقالات (در بخش های بعدی مورد بررسی قرار گرفته است) یک قانون اولویت شاخص برای یک فروشگاه جریان بدون انتظار را پیشنهاد دادند. این کاملا شگفت آور است با توجه به اینکه الهوردی (2016) بیش از 400 مقاله در مورد فروشگاه های بدون انتظار بررسی کرده است. در این مقاله، ما راه حل هایی برای دو مدل فروشگاه جریان بدون انتظار با استفاده از مقررات اولویت شاخص فرض میکنیم. اولین مدل ساختارهای m و حداقل واقعیتهای طول زمان تعمیم یافته دو مورد خاص شناخته شده از مسئله مشخص می شود. مدل دوم ما دوساختار دارد و زمان اتمام کامل اهمیت شغل(ΣwjCj) با وزن شغل دلخواه و یک زمان پردازش شغل معمول در ساختار اولیه را به حداقل می رساند. در بهترین دانسته های ما، هیچ مقررات اولویت شاخص برای فروشگاه جریان با هدف ΣwjCj و وزن شغلی دلخواه ارائه نشده است. این مقاله به شرح زیر سازماندهی شده است: در بخش 2، ما یک قانون اولویت شاخص برای یک مدل فروشگاه جریان بدون انتظار با ساختار m ارائه می دهیم. در بخش 3، ما یک قانون اولویت شاخص را برای یک مدل فروشگاه جریان بدون انتظار با دو ساختار، یک زمان پردازش شغل معمول در اولین ساختار و هدف ΣwjCj ارائه می کنیم. در بخش 4، ما در مورد توسعه به فروشگاه های جریان با انسداد صحبت می کنیم. در بخش 5، ما در مورد گسترش به فروشگاه باز و فروشگاه شغل بدون انتظار صحبت می کنیم. نتیجه گیری این تحقیق همراه با برخی از بحث ها در بخش 6 ارائه شده است. مثال های عددی که بحث ما را پشتیبانی می کنند در ضمیمه A آمده است.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  مقررات اولویت  شاخص جدید برای فروشگاه های جریان بدون انتظار

چکیده انگلیسی

We derive an index priority rule for an m-machine no-wait flow shop with the minimum makespan objective and specially-structured job processing times. Our rule generalizes the previously known rules for two special cases of the problem. We also derive an index priority rule for a two-machine no-wait flow shop with the minimum weighted total job completion time objective when all jobs have the same processing time on the first machine. We then show that additional index priority rules can be derived for the latter problem with other scheduling objectives. Finally, we discuss extensions to flow shops with blocking and no-wait job shops and open shops.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.