دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 26871
ترجمه فارسی عنوان مقاله

اجرای نمونه اولیه نرم افزاری با ویژگی های کار در جریان ثابت در برنامه ریزی تولید و مدیریت انبار

عنوان انگلیسی
Implementation of a Software Prototype with ConWIP Characteristics for Production Planning and Stock Management
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی
26871 2014 10 صفحه PDF
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Procedia Engineering, Volume 69, 2014, Pages 423–432

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

کلمات کلیدی

1.مقدمه

2.مروری بر نظام های کنترلی و برنامه ریزی تولید

1.2 راهبردهای اساسی نظام های کنترل و برنامه ریزی تولید

2.2.کار در جریان ثابت (ConWIP)

3.جریان تولید و شرح فرآیند

شکل 1. مرور طرح تولیدی شرکت با توجه به جریان مواد

4.نمونه سازی راه حل نرم افزاری

1.4. مفهوم برنامه ریزی تولید مبتنی بر کار در جریان ثابت 

شکل. 2. تصویر شماتیک از فهرست سفارش تولید مبتنی بر کار در جریان ثابت که شامل حوزه های پارامترهای مرتبط است.

2.4. اجرای نمونه اولیه 

1.2.4. صفحه نمایش همبستگی سفارش بسته بندی و مشتری

شکل 3. بخشی از صفحه نمایش نرم افزار مورد استفاده برای ایجاد همبستگی میان سفارش های مشتریان با سفارش های بسته بندی.

2.2.4. مروری کلی بر انبار میانه و تولید

شکل 4. بخشی از صفحه نمایش نرم افزار مورد استفاده برای دستیابی به بررسی اجمالی از مراحل تولید و انبار میانه.

3.2.4. صفحه نمایش برنامه ریزی سفارش بسته بندی

شکل 5. صفحه نمایش نرم افزار مورد استفاده در برنامه ریزی سفارش های بسته بندی بر اساس مکانیسم کار در جریان ثابت.

5.نتیجه گیری
ترجمه کلمات کلیدی
قابلیت اطمینان تحویل - بهینه سازی بهره وری - برنامه ریزی تولید - نرم افزار نمونه -
کلمات کلیدی انگلیسی
constant work-in-process, delivery reliability, efficiency optimization, production planning, software prototype,
ترجمه چکیده
برنامه ریزی تولید بعد اصلی مدیریت زنجیره تامین است و به ابزارهای مناسب و کارامدی نیاز دارد. هدف از این مقاله ارائه مفهوم، طراحی و اجرای نمونه اولیه نرم افزاری در برنامه ریزی تولید است که شامل ابعاد نظام تولیدی کار در جریان ثابت (ConWIP) است. در بخش های مقدماتی دانش لازم درباره راهبردهای اساسی برنامه ریزی تولید و مفهوم کار در جریان ثابت طبقه بندی می شود. پس از توصیف مختصر فرایند تولیدی در شرکتی که این نرم افزار بر روی آن اجرا شده ابعاد مختلف اجرای نرم افزار در واقعیت ارائه شده است. این مقاله با بحث در مورد پتانسیل ها و محدودیت های این راه حل به پایان می رسد.
ترجمه مقدمه
امروزه بهینه سازی تدارکات داخلی شرکت و استفاده از سیستم های کارامد در کنترل و برنامه ریزی تولید (PPC) به منظور تسلط بر محیط رقابتی روز افزون کسب و کار برای شرکت های تولیدی امری ضروری است. این شرکت ها مجبور به تحلیل وضعیت فعلی تولید، بررسی پیش نیازهای بهبود و ایجاد مفاهیم نهایی برای بهینه سازی تدارکات داخلی شرکت و برنامه ریزی تولید به ویژه در ارتباط با ابعاد افزایش بهره وری هستند. حتی با وجود بسیاری از مفاهیم برای تدارکات و برنامه ریزی تولید چالش اصلی در انتخاب روش ها و شیوه های مناسب است همانند چالشی که در تدوین، اجرا و بهینه سازی ترکیبی ایده آل در محیط تولیدی مرتبط وجود دارد. منافع مشتریان کسب و کار ریشه در محصولات با کیفیت بالا همراه با قیمت هایی رقابتی دارد. اما جهانی شدن منجر به افزایش چشمگیر رقابت در صنایع تولیدی می شود و از این رو تنها شرکت هایی که می توانند نسبت به این موضوع واکنش مناسبی نشان دهند قادر به حفظ ترکیبی از کیفیت و قیمت در آینده هستند. در نتیجه نیاز به مفاهیمی متناسب برای فرایندهای تولیدی و تدارکاتی سریع و کم آشکار می شود. بنابراین شرکت با تمرکز در بهبود، انعطاف پذیری، کیفیت، هزینه و اثربخشی هم تراز با رقابت های جهانی باقی خواهد ماند و در نهایت سریع تر می تواند خود را با تغییر خواسته های مشتری تطابق دهد. علاوه بر این زمانی مشتریان دارای مزیت هستند که شرکای قابل اعتماد و انعطاف پذیری داشته باشند. اغلب رویکرد مشتری مداری شرکتی معادل با سود دهی آن شرکت است به گونه ای که این سود دهی در بهینه سازی هزینه، زمان و کیفیت ظرفیت منابع فعلی قرار بگیرد. توانایی شرکت در حفظ موفقیت و قابلیت رقابت در شرایط فعلی تحت تاثیر بحران های اقتصادی نیز قرار دارد بنابراین شرکت ها نیازمند بهبود همزمان سه عامل اصلی افزایش انعطاف پذیری، بهبود کیفیت و کاهش هزینه ها هستند. امروزه بهینه سازی فرایند های تولیدی تبدیل به یکی از رایج ترین و گسترده ترین وظایف شده است. پیچیدگی و چالش های محیط بازار، شرکت ها را وادار می کند تا توجه خاصی به بهبود شرایط اجرایی بدهند که از رقابت، اجرای اهداف اقتصادی و افزایش بازدهی آنها نیز حمایت می کند. در این زمینه در ادامه این مقاله به ارائه مفهوم و اجرا نمونه اولیه کاربردی نرم افزار بکار رفته در برنامه ریزی تولید و مدیریت انبار می پردازیم. تدوین و ارزیابی نمونه اولیه نرم افزار به عنوان بخشی از یک مطالعه موردی انجام شده است که هدف آن نوسازی و بهینه سازی فرایندهای تولیدی شرکت تولیدی متوسط فعال در بخش صنایع پلاستیکی بهداشتی است. این مقاله بر اساس یافته های علمی ارائه شده در نشریات قبلی از جمله گاسترمان و همکاران[2] و استوپر و همکاران[8] است.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  اجرای نمونه اولیه نرم افزاری با ویژگی های کار در جریان ثابت در برنامه ریزی تولید و مدیریت انبار

چکیده انگلیسی

Production planning is an elementary aspect of supply chain management and requires appropriate and effective tools. The purpose of this paper is to present the concept, design, and implementation of a software prototype for production planning that incorporates aspects of the Constant Work-In-Process (ConWIP) manufacturing system. In introductory sections, essential knowledge about fundamental strategies of production planning and the concept of ConWIP are subsumed. After a brief illustration of the manufacturing process in the company for which this work has been conducted, various aspects of the actual software implementation are presented. The paper concludes with a discussion about potentials and limitations of the solution.