دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 8985 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

خصوص مکمل های بین بسته های (باندل های) تولید به هنگام درونی و بیرونی برای ساخت و حفظ تولید با عملکرد بالا

عنوان انگلیسی
On the complementarity between internal and external just-in-time bundles to build and sustain high performance manufacturing
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
8985 2011 7 صفحه PDF 17 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : International Journal of Production Economics, Volume 133, Issue 2, October 2011, Pages 489–495

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

مقدمه

بررسی آثار

اهمیت یکپارچه سازی درونی و بیرونی: JIT  به عنوان سیستم ادغامی

شیوه های تولید به هنگام بیرونی و درونی: روند پیاده سازی و تکمیل کننده

روش شناسی و طرح پژوهشی

متغیر ها و اقدامات

تجزیه و تحلیل و نتایج

بحث و گفتگو

محدودیت ها و پژوهش بیشتر 
ترجمه کلمات کلیدی
به هنگام سازی درونی - به هنگام سازی در بالادست - به هنگام سازی در پایین دست - عملکرد عملیاتی - تکمیل
کلمات کلیدی انگلیسی
ترجمه چکیده
کانون ماهیت ترتیبی ابتکارات تکمیلی اثرات هم کوشی را در میان شیوه ها نادیده گرفته است و منابع فاقد پژوهش های در مورد تکمیل بین بسته های داخلی و خارجی شیوه ها است. هدف این مقاله این است که می خواهد وجود مکمل ها را در میان باندل های تولید به هنگام داخلی و خارجی آزمایش کند. تجزیه و تحلیل آماری را با استفاده از دور سوم مجموعه داده های پروژه تحقیقاتی بین المللی تولید با عملکرد بالا به اجرا درمی آوریم و در می یابیم که JIT بالادست و پایین دست مکمل هستند. این یافته ها اهمیت مدیریت وابستگی میانی را در طراحی و پیاده سازی JIT بالادست و پایین دست به منظور به حداکثر رساندن عملکرد عملیاتی نشان می دهد.
ترجمه مقدمه
تحقیق و تمرین به وضوح نشان داده است که چگونه یکپارچه سازی داخلی و خارجی منجر به بهبود کلی عملیاتی اجرای، خدمات رسانی به مشتریان، روابط بین اعضای شبکه عرضه، سطوح موجودی و زمان انجام سفارش می شود (کوپرو همکاران، 1997؛. هارلند، 1999، سیمچی-لوی و همکاران، 2003). با این حال، دستیابی به یکپارچگی سازی کار آسانی نیست و یک شبه بدست نخواهد آمد. هر شرکت شامل ابتکارات یکپارچه سازی است که در ابتدا باید یکپارچگی داخلی را ارتقا داد و سپس به تدریج یکپارچه سازی درون سازمانی را در درون شبکه عرضه پذیرفت (کاپر و الرام، 1993). مطالعات متعدد در واقع تاکید کرده اند که بهینه سازی و اصلاح فرایندهای داخلی باید مقدم بر شیوه های یکپاره سازی در امتداد زنجیره عرضه باشند (اسکات و وستبروک، 1991، اولسن و الرام ، 1997).
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  خصوص مکمل های بین بسته های (باندل های) تولید به هنگام درونی و بیرونی برای ساخت و حفظ تولید با عملکرد بالا

چکیده انگلیسی

The focus on the sequential nature of the improvement initiatives has neglected the synergistic effects among practices and literature lacks research on complementarity between internal and external bundles of practices. The aim of this paper is to test the existence of complementarity among internal and external just-in-time bundles. We run statistical analysis using the third round of High Performance Manufacturing international research project data set and we find that upstream and downstream JIT are complements. This finding suggests the importance of managing the interdependencies both in designing and implementing upstream and downstream JIT in order to maximize operational performance.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.