دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 94333 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

مدل کارایی و پایداری برای طراحی و مدیریت شبکه‌های لجستیک دو مرحله‌ای

عنوان انگلیسی
Efficiency & Sustainability Model to Design and Manage Two-stage Logistic Networks
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
94333 2017 8 صفحه PDF 12 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Procedia Manufacturing, Volume 11, 2017, Pages 2170-2177

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

کلمات کلیدی

1.مقدمه

۲. مرور متون پژوهشی

جدول ۱. رده‌بندی نقش‌های متون پژوهشی مربوطه.

۳. مدل دو-منظوره برای طراحی شبکه‌های لجستیک

۳.۱. توصیف، فرضیات و نمادگذاری‌های مساله

شکل ۱. ساختار شبکه لجستیک. اقتباس شده از [۲۰]. 

۴. کاربرد مدل

۴.۱. توصیف مطالعه موردی

شکل ۲. جغرافیای مطالعه موردی.

۴.۲. نتایج و بحث

شکل ۳. مطالعه موردی، جبهه Pareto. 

۵. نتیجه‌گیری‌ها و پژوهش‌های آینده
ترجمه کلمات کلیدی
طراحی شبکه لجستیک، مدیریت چابک، کنترل انبار، پایداری، بهینه سازی چند هدفه، مدیریت زنجیره تامین،
کلمات کلیدی انگلیسی
Logistic Network Design; Lean Management; Inventory Control; Sustainability; Multi-objective Optimization; Supply Chain Management;
ترجمه چکیده
کارایی توزیع و ذخیره‌سازی همراه با پایداری زیست محیطی، اهداف مهمی هستند که باید در هنگام طراحی و مدیریت شبکه‌های زنجیره تامین (SC) مدرن در نظر گرفته شود. تحقیقات اخیر به طور پیوسته به دنبال مدل‌ها و راهکارهای چندبعدی کمّی، از جمله مدل‌ها و راهکارهایی برای متعادل ساختن چنین مسائل واگرایی به بهترین شیوه هستند. این مقاله، مدل بهینه‌سازی دو منظوره‌ای را برای طراحی و مدیریت کارامد شبکه‌های لجستیک دو مرحله‌ای که به دنبال بهترین مبادله بین سطح موجود SC و تاثیر زیست محیطی توزیع و ساختمان هستند ارائه داده و اعمال می‌کند. وجود تعادل خوب، امکان کاهش متوسط سطح موجودی SC بدون افزایش مربوطه انتشارات ناشی از بازپرسازی‌های مکرر را تایید می‌کند.
ترجمه مقدمه
مدیریت ناب (LM)، فلسفه‌ای صنعتی با هدف افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها و فعالیت‌های بدون ارزش افزوده در قالب تولید بیش از حد، حمل و نقل، موجودی و نقص‌ها است. هدف اصلی LM، حذف زباله است. مدیریت سبز (GM)، تفکر زیست محیطی، شامل طراحی محصول پایدار، تهیه و انتخاب مواد کم کربن، فرایندهای تولید سبز، مدیریت پایان عمر، و لجستیک (تدارکات) معکوس محصولات در پایان طول عمر آن‌ها را در مدیریت زنجیره تامین (SCM) ادغام می‌کند [۱]. LM و GM دارای هدف مشترک حذف زباله هستند اگرچه تمرکز آن‌ها روی انواع مختلف زباله باشد. تعدادی زیادی از محققان به بررسی مزایای پیاده‌سازی جداگانه این دو روند می‌پردازند. تحقیقات اندکی وجود دارند که به بررسی ادغام بین LM و GM در زمینه SCM، به ویژه از چشم‌اندازی کمّی، یعنی مدلبندی، می‌پردازند. ترکیب LM و GM می‌تواند منجر به نتایجی بسیار بالاتر از مجموع عملکردهای به دست آمده از اعمال جداگانه آن‌ها شود. این مقاله، با شروع از این چارچوب، قبل از ارائه و اعمال مدل بهینه‌سازی دومنظوره‌ای برای طراحی و مدیریت شبکه‌های لجستیک مدرن با بررسی تعادل احتمالی بین کارایی ذخیره‌سازی و پایداری توزیع و ساختمان، تحقیقات درباره مطالعات اخیر درباره این موضوع را به طور مختصر اصلاح می‌کند. در این بررسی، LM در زمینه کارایی ذخیره‌سازی مدلبندی می‌شود، در حالی که GM در زمینه انتشارات توزیع و ساختمان مدلبندی می‌شود. با توجه به این اهداف، ادامه مقاله به صورت زیر سازماندهی شده است: بخش ۲، مرور مختصری از بررسی این موضوع در متون پژوهشی را ارائه می‌دهد. بخش ۳، مدل دو-منظوره برای طراحی شبکه‌های لجستیک را معرفی می‌کند، در حالی که بخش ۴، این مدل را در مطالعه‌ای موردی درباره یک شبکه ایتالیایی متوسط-مقیاس واقع در منطقه ایمیلیا-روماگنا اعمال می‌کند. در نهایت، بخش ۵، نتیجه‌گیری، برخی نکات و فرصت‌های پژوهشی آینده را ارائه می‌دهد.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  مدل کارایی و پایداری برای طراحی و مدیریت شبکه‌های لجستیک دو مرحله‌ای

چکیده انگلیسی

This paper presents and applies a bi-objective optimization model to best design and manage two-stage logistic networks looking for the best trade-off between the SC stock level and the building and distribution environmental impact. The existence of good balance confirms the possibility to reduce the average SC stock level without a relevant increase of the emissions due to frequent replenishments.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.