مقالات ISI تاثیر مدیریت : 101 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
تاثیر مدیریت به درجه ای از اقدامات مدیریتی گفته می شود که در حال دستیابی به اهداف و مقاصد مورد توافق برای یک منطقه حفاظت شده است. ارزیابی تاثیر مدیریتی یک راه رسمی از موفقیت ها و ناکامی ها فراهم می کند و به افراد کمک می کند تا چرایی و چگونگی شیوه های مدیریت را اتخاذ کنند. تاثیر مدیریت مستلزم بهره وری است که به معنی دستیابی به مقصد با کمترین هزینه می باشد. تاثیر مدیریت به معنای انجام فعالیت های مدیریتی به طور موثر است. یک مدیر فعالیت هایش را به طور موثر و کارآمد انجام می دهد. این به این معنی انجام کارهای درست و درست انجام دادن کارهاست. بسیاری از مردم معتقدند که مدیران موفق، افراد باهوش و با قوه تصور زیاد همراه با دانش می باشد. با این حال، تنها اثربخشی است که می تواند هوش، قوه تصور زیاد و دانش را به نتایج مطلوب برساند و باعث موفقیت مدیران می شود.
در این صفحه، تعداد 101 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع تاثیر مدیریت آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Effectiveness of motivational interviewing to improve therapeutic adherence in patients over 65 years old with chronic diseases: A cluster randomized clinical trial in primary care

Evaluating the management effectiveness of three marine protected areas in the Calamianes Islands, Palawan Province, Philippines: Process, selected results and their implications for planning and management