دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 219 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

برون سپاری: جوانب مثبت و منفی

عنوان انگلیسی
Outsourcing: Pros and cons
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
219 2005 5 صفحه PDF 10 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Business Horizons, Volume 48, Issue 4, July–August 2005, Pages 311–315

فهرست مطالب ترجمه فارسی
پیچیدگی های برون سپاری 

چرا شرکت ها برون سپاری می کنند؟

محدودیت ها و خطرات برون سپاری

چه اتفاقی برای کارکنان شرکت می افتد؟

اثر خالص در ایالات متحده چیست؟

چرا باید این کار را انجام دهیم؟
ترجمه کلمات کلیدی
برون سپاری - ایالات متحده - بازارها - مدیریت و بازاریابی سیاستگزاران دولتی همراهی -
کلمات کلیدی انگلیسی
ترجمه چکیده
برون سپاری خارجی مشاغل از آنچه که به طور کلی درک می شود پیچیده تر است. فشارها به منظور افزایش رقابت پذیری تجارت آمریکایی طیف وسیعی از بازارهای خارجی که خدمت رسانی بهتری دارند را برون سپاری می کنند. برون سپاری داخلی و بین المللی به خواست مدیریت برای تمرکز بر فعالیت های داخلی شرکت براساس صلاحیت اصلی آن واکنش نشان می دهد. قطب منفی برون سپاری از شرکت هایی حاصل می شود که چنین کاری را به صرفا به دلیل اینکه «هر کسی این کار را می کند» انجام می دهند. ممکن است با عوامل ضمیمه مانند هزینه های غیر منتظره و همچنین گرفتاری ها شگفت زده شوند. سیاست گذاران دولتی باید بدانند که شرکت های خارجی بیشتر خدمات تجاری را به ایالات متحده برون سپاری می کنند تا اینکه شرکت های آمریکایی به خارج از کشور ارسال کنند.
ترجمه مقدمه
برون سپاری خارجی مشاغل به سرعت به یک موضوع بحث برانگیز ملی تبدیل شد. برخی برون سپاری را به عنوان روشی برای حفظ و یا افزایش رقابت پذیری شرکت در نظر گرفتند. بسیاری از افراد دیگر برون سپاری را از جنبه بسیار منفی بررسی کردند که بر از دست دادن مشاغل تمرکز می کند. مسلما، برون سپاری موضوعی نیست که به نحو موثری بتواند در برچسب سپر اتومبیل و یا از طریق 30 بایت صدای دوم رسیدگی شود. اجازه دهید قبل از اینکه برروی هریک از نتایج شرکت تامل کنیم با یک پس زمینه جزئی شروع کنیم. برون سپاری شامل مزایا و معایب به مراتب پیچیده تر از مناظره کنندگانی است که می خواهند هر جنبه از بحث را تصدیق کنند.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  برون سپاری: جوانب مثبت و منفی

چکیده انگلیسی

Overseas outsourcing of jobs is far more complicated than is generally understood. Pressures to outsource range from better-serving overseas markets to increasing the competitiveness of American business. Outsourcing—domestic and international—responds to management's desire to focus the firm's in-house activities on its core competence. A negative side to outsourcing results from companies doing so simply because “everybody is doing it.” They may be surprised by accompanying factors such as unexpected costs and complications, as well. Governmental policymakers need to realize that foreign companies outsource more business services to the United States than American firms send overseas.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.