مقالات ISI طرد شدگی : 89 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
تقریباً همه‌ ما «طرد شدگی» را یک‌ یا دو بار تجربه‌ کرده‌ایم‌ اما بسیاری‌ از ما ماهیت‌ و یا تأثیرهای‌ آن‌ را درک‌ نکرده‌ایم‌. این‌ تجربه‌ ممکن‌ است‌ خیلی‌ جزئی‌ و یا از طرفی‌ آنقدر ویرانگر بوده‌ که‌ بر کلّ زندگی‌ و تمام‌ روابط‌ ما اثر گذاشته‌ باشد. طرد شدن‌ را می‌توان‌ حس‌ ناخواسته‌ بودن‌ تعریف‌ کرد. اینکه‌ شما می‌خواهید مردم‌ دوستتان‌ داشته‌ باشند اما می‌بینید که‌ اینطور نیست‌. می‌خواهید عضوی‌ از یک‌ گروه‌ باشید اما احساس‌ می‌کنید از آن‌ جدا هستید. گویا همیشه‌ به‌ نوعی‌ خارج‌ از صحنه‌ قرار دارید. زخمهای‌ ناشی‌ از خیانت‌ و خجالت‌ با طرد شدن‌ رابطه‌ نزدیکی‌ دارند. همه‌ آنها در شخص‌ مجروح‌ واکنش‌ مشابهی‌ ایجاد می‌کنند یعنی‌ احساس‌ ناخواسته‌ بودن‌ و پذیرفته‌ نشدن‌.
در این صفحه، تعداد 89 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع طرد شدگی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

How low can you go? Ostracism by a computer is sufficient to lower self-reported levels of belonging, control, self-esteem, and meaningful existence