مقالات ISI مدیریت تأثیر : 91 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
یکی از رفتارهای سیاسی در سازمانها، به کارگیری مدیریت تأثیر توسط افراد است. افراد زیادی در سازمان ها می کوشند تا تصوی رشان در ذهنیت دیگران را تحت تأثیر قرار دهند. نتایج تحقیقات در سازمانها نشان می دهند که افراد بسیاری در رفتارهای مدیریت تأثیر درگیر می شوند. این ایده به رفتارهایی اشاره دارد که افراد با استفاده از آن، تصویری را که دیگران از آنها دارند، کنترل می کنند مفهوم مدیریت تأثیر ممکن است بار معنایی منفی داشته باشد اما این مفهوم، بار معنایی مثبت هم دارد و یکی از پیامدهای مثبتی که مفهوم مذکور در بردارد تقویت رفتار شهروندی سازمانی در بین اعضای سازمان است. به عبارت دیگر، مدیریت تأثیر، تلاش برای تحریک و کنترل اثرات و ارزیابی ها و پاسخ های دیگران به حضور و رفتار ماست.
در این صفحه، تعداد 91 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع مدیریت تأثیر آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Self-Guided Online Cognitive Behavioral Strategies for Chemotherapy-Induced Peripheral Neuropathy: A Multicenter, Pilot, Randomized, Wait-List Controlled Trial