دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 45478 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

اثرات نرخ ارز بر تجارت دو جانبه کره جنوبی و ایالات متحده: یک نگاه جدید

عنوان انگلیسی
Exchange rate effects on Korea–U.S. bilateral trade: A new look
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
45478 2014 8 صفحه PDF 14 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
تولید محتوا برای سایت شما
پایگاه ISIArticles آمادگی دارد با همکاری مجموعه «شهر محتوا» با بهره گیری از منابع معتبر علمی، برای کتاب، سایت، وبلاگ، نشریه و سایر رسانه های شما، به زبان فارسی «تولید محتوا» نماید.
  • تولید محتوا با مقالات ISI برای سایت یا وبلاگ شما
  • تولید محتوا با مقالات ISI برای کتاب شما
  • تولید محتوا با مقالات ISI برای نشریه یا رسانه شما
  • و...

پیشنهاد می کنیم کیفیت محتوای سایت خود را با استفاده از منابع علمی، افزایش دهید.

سفارش تولید محتوا کد تخفیف 10 درصدی: isiArticles
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Research in Economics, Volume 68, Issue 3, September 2014, Pages 214–221

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

کلید واژه ها

1. مقدمه

جدول 1. منبع: انجمن شرکت های تجاری کره(KITA) 

2. مدل و دیتا

1.2. مدل های تقاضای صادرات و واردات

جدول 2. نتایج حاصل از آزمون هم انباشتگی.

2.2. روش آزمون مرزهای ARDL به هم انباشتگی

3.2. متغیرها و منابع داده

3. نتایج تجربی

3.1نتایج آزمون کران ها برای هم انباشتگی

جدول 3.ضرایب بلند مدت برآورد شده از مدل های صادرات و واردات

2.3. نتایج آنالیز بلند مدت و کوتاه مدت

جدول 4. ضرایب برآورد شده کوتاه مدت از مدل صادرات کره

جدول 5. ضرایب برآورد شده کوتاه مدت از مدل واردات کره

4.نتیجه گیری
ترجمه کلمات کلیدی
نرخ تبدیل - کره - اثرات کشور سوم - تجارت
کلمات کلیدی انگلیسی
ARDL; Exchange rates; Korea; Third country effects; Trade
ترجمه چکیده
این مطالعه به بررسی تاثیر نوسانات نرخ ارز در تجارت کره با آمریکا با در نظر گرفتن نقش متغیر نوسانات نرخ ارز و تاثیرات کشور سوم اشاره دارد. یک رویکرد تاخیر توزیع شده خودرگرسیو (ARDL) برای همپوشانی برای ارزیابی صادرات و واردات دوجانبه 10 صنایع بین کره و آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد. ما دریافتیم که صنایع عمده صادرات کره، به شدت به تغییرات دو جانبه، نوسانات و تاثیرات کشور سوم در هر دو طرف پاسخگو هستند طولانی مدت و کوتاه مدت، در حالی که واردات کره به طور عمده در تغییرات در این سه عامل حساس است. همچنین مشخص شده است که درآمد هر دو کشور نقش مهمی در تأثیرگذاری در جریان تجارت دو جانبه در بلندمدت و کوتاه مدت دارد.
ترجمه مقدمه
حجم زیادی از مطالعات تجربی رابطه بین تجارت کره و نرخ ارز آن را مورد بررسی قرار داده اند (ون کره ای) (به عنوان مثال: Arize, 1994; Jung, 1996; Hsing and Savvides, 1996; Wilson, 2001; Bahmani-Oskooee and Ratha, 2004; Chang, 2005, 2009; Kim, 2009; Baek, 2012, 2013). برای مثال Hsing و Savvides (1996) و Chang (2009) اثرات تغییرات نرخ واقعی ارز را بر بالانس تجارت کره آنالیز کردند. پیش تر نشان می دهد که تنزل واقعی بهای ون کره جنوبی تاثیر کمی بر تراز تجاری کره دارد، در حالی که بعدا نشان می دهد که نرخ ارز در واقع یک تعیین کننده مهم برای تجارت کره است. اخیرا، Baek (2012) اثرات پویا تغییرات نرخ ارز را در تغییرات صادرات و واردات بین کره و ایالات متحده بررسی می کند. او نتیجه می گیرد که صادرات کره نسبت به تغییرات نرخ ارز نسبتا حساس است، اما واردات کره ، خیر. اگر چه مطالعات قبلی بدون شک درک ما را از تاثیرات نرخ ارز بر جریانهای تجاری کره پیش می برد، اما دارای برخی نقایص جدی هستند. یک نکته مهم که اغلب در ادبیات نادیده گرفته می شود این است که از آنجاییکه مطالعات عمدتا از داده های بازرگانی کل بین کره و سایر نقاط جهان یا تجارت کل دوجانبه بین کره و شرکای تجاری خود در مقابله با این موضوع استفاده می کنند، احتمالا از نتایج مطالعات قبلی متحمل می شوند که با عنوان "مشکل تورش تجمعی" شناخته می شود؛ به عبارت دیگر، در یک جریان تجاری تجمیعی، شماری از تأثیرات قابل توجه نرخ ارز می تواند با تعدادی از اثرات ناچیز جبران شود و بالعکس (2012) Baek. نقص دیگری ارزیابی مطالعات پیشین اثر نرخ ارز بر تجارت کره ای این است که به نوسانات نرخ ارز (عدم اطمینان) و اثرات نرخ ارز کشورهای کشور سوم (که در اینجا به عنوان اثرات کشور سوم اشاره می شود) توجه کمی می شود. تعداد قابل توجهی از مطالعات نظری و تجربی نشان داده است که نوسانات نرخ ارز، بسته به موقعیت ریسکی عوامل اقتصادی، اثر مطلوب یا نامطلوبی بر حجم صادرات و واردات را دارد (بعنوان مثال: Sercu and Uppal, 2000; Doganlar, 2002; Baak et al., 2007).
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله اثرات نرخ ارز بر تجارت دو جانبه کره جنوبی و ایالات متحده: یک نگاه جدید

چکیده انگلیسی

This study examines the effect of exchange rate fluctuations on Korea׳s trade with the U.S. by taking the roles of exchange rate volatility and third country effects into account. An autoregressive distributed lag (ARDL) approach to cointegration is applied to estimate bilateral exports and imports of disaggregating 10 industries between Korea and the U.S. We find that Korea׳s major export industries are highly responsive to the bilateral exchange rate, volatility and third country effects in both the long- and short-run, whereas Korea׳s imports are mostly insensitive to changes in those three factors. It is also found that income in both countries plays an important role in influencing the bilateral trade flows in both the long- and short-run.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.