دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 45998 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

محاسبه ارزشهای کنونی: بودجه بندی سرمایه ای صحیح

عنوان انگلیسی
Computing present values: Capital budgeting done correctly ☆
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
45998 2014 11 صفحه PDF 17 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
تولید محتوا برای سایت شما
پایگاه ISIArticles آمادگی دارد با همکاری مجموعه «شهر محتوا» با بهره گیری از منابع معتبر علمی، برای کتاب، سایت، وبلاگ، نشریه و سایر رسانه های شما، به زبان فارسی «تولید محتوا» نماید.
  • تولید محتوا با مقالات ISI برای سایت یا وبلاگ شما
  • تولید محتوا با مقالات ISI برای کتاب شما
  • تولید محتوا با مقالات ISI برای نشریه یا رسانه شما
  • و...

پیشنهاد می کنیم کیفیت محتوای سایت خود را با استفاده از منابع علمی، افزایش دهید.

سفارش تولید محتوا کد تخفیف 10 درصدی: isiArticles
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Finance Research Letters, Volume 11, Issue 3, September 2014, Pages 183–193

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

کلیدواژه ها

1.مقدمه

2.مدل زمان گسسته

2.1شناسایی نرخ های تنزیل

2.2خطا

2.2.1اریب 1

2.2.2اریب 2

2.2.3اریب 3  

3.مدل زمان پیوسته

3.1خطا

3.2درجه بندی

3.2.1جریان نقدی

3.2.2نرخ های سلف

3.3اریب ها

3.4پارامترها

جدول 1. خطاهای درصد از کاربرد فرمول کتاب برای دوره های زمانی مختلف 

4.نتیجه گیری

ضمیمه الف. اثبات ها
ترجمه کلمات کلیدی
ارزش حاضر - بدون آربیتراژ - بودجه بندی سرمایه ای
کلمات کلیدی انگلیسی
G31; G12; G10; G13Present value; No arbitrage; Capital budgeting
ترجمه چکیده
این مقاله نشان می دهد که فرمول های استاندارد کتابی برای محاسبه ارزش کنونی یک جریان نقدی تصادفی آتی- ارزش مورد انتظار تنزیل یافته- رسماً ناصحیح بوده و می تواند هنگام کاربرد در محاسبه ارزش های کنونی، خطاهای چشمگیری ایجاد کند. روش ارزش کنونی صحیح و همچنین انطباق ساده ای با فرمول های کتابی ارائه شده است که می توانند برای دستیابی به ارزش صحیح تقریبی استفاده شوند.
ترجمه مقدمه
شاید اساسی ترین مفهوم در بودجه بندی سرمایه ای و امور مالی شرکت، مفهوم ارزش کنونی است. محاسبه ارزش کنونی یکی از اولین کارهایی است که انتظار می رود دانشجوی امور مالی به آن تسلط یابد. بنابراین، شاید جالب باشد بدانید که فرمول های کتابی استاندارد برای محاسبه ارزش کنونی یک جریان نقدی تصادفی آتی- با توجه به ارزش مورد انتظار تنزیل یافته جریان نقدی (روز و همکاران، 2008، فصل 12؛ بریلی و میرز، 2003، فصل 9؛ بریلی و همکاران، 2011، فصل 10؛ برک و دیمارزو، 2014، فصل 8 و 19)- رسماً ناصحیح بوده و اغلب ارزش های اریب معناداری ایجاد می کند. هدف این مقاله اثبات این ادعا با: (1) نشان دادن روش صحیح، (2) مستندسازی اندازه و خطا هنگام استفاده از فرمول های کتابی استاندارد و (3) انطباق با فرمول های کتابی که به نوان یک تقریب، این خطا را رفع می کند. خطا در فرمول های کتابی به خاطر این حقیقت است که در آنها رابطه بین جریان های نقدی و نرخ های تنزیل هنگام محاسبه ارزش های کنونی نادیده گرفته می شوند. البته، هدف، بهبود تصمیم گیری در روندهای بودجه بندی سرمایه ای استاندارد است. اگرچه بسیاری از این نتایج را می توان از مدل های تعادلی قیمت گذاری دارایی موجود اثبات کرد، اما من نتوانستم هیچ منبعی پیدا کنم که این نتایج را نشان دهد. در اینجا، این نتایج فقط با نبود آربیتراژ اثبات می شوند. طرح کلی این قاله به صورت زیر است: بخش 2 بحثی را برای مدل زمان گسسته شکل می دهد. بخش 3 تحلیل برای مدل زمان پیوسته را تکرار می کند. در این بخش مستندات اندازه و خطاها در استفاده از فرمول های کتابی و همچنین تعدیل برای دستیابی به تقریب ارزش صحیح قرار گرفته اند. بخش 4 نتیجه گیری است. تمام اثبات ها در ضمیمه الف آمده اند.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله محاسبه ارزشهای کنونی: بودجه بندی سرمایه ای صحیح

چکیده انگلیسی

This paper shows that the standard textbook formula for computing the present value of a future random cash flow – the discounted expected value – is formally incorrect and can generate significant errors when used to compute present values. The correct present value method is provided as well as a simple adjustment to the textbook formula which can be used to obtain an approximation to the correct value.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.