مقالات ISI مالیات بر املاک : 98 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
مالیات بر ملک یا مالیات بر اموال مالیاتی است که مالک ملزم به پرداخت آن است. این نوع مالیات توسط مقامات ذی صلاح دولتی در شهری که این املاک در آن واقع هست تعیین می شود. این مقامات ذی صلاح شامل دولت ها یا شهرداری های یا دادگاه های محلی می تواند باشد. املاکی که مالیات بر آن تعلق می گیرد شامل: زمین؛ ساختمان و دارایی های نامشهود می شود. فرم مالیات بر ملک مورد استفاده در میان کشورها و حوزه های قضایی متفاوت است.
در این صفحه، تعداد 98 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع مالیات بر املاک آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Re-appraisal of the Bakken Shale play: Accounting for historic and future oil prices and applying fiscal rates of North Dakota, Montana and Saskatchewan