مقالات ISI پناهگاه مالیاتی/بهشت مالیاتی : 89 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
این عنوان اختصاص به کشورهایی دارد که قوانین مالیاتی مثل سایر کشورها در آنها اعمال می شود با این تفاوت که سرمایه گذاران خارجی از نظر مالیاتی خیلی راحت فعالیت می کنند. بدین صورت که سرمایه گذاران با داشتن حساب های بانکی و داشتن شرکت در این کشورها از مالیات معاف بوده و یا مالیات بسیار ناچیزی پرداخت می کنند. این کشورها با استفاده از فرار مالیاتی سرمایه گذاران بهره لازم را به سود خود کسب می کنند. این جریان بیشتر در کشورهای اروپا شایع تر است. در برخی از این کشورها نرخ مالیات تا ۵۰% سود محاسبه می شود و می تواند دلیل اصلی سرمایه گذاران برای فرار مالیاتی باشد. کشورهای ارائه دهنده خدمات ویژه باتوجه به این نرخ مالیاتی شرایط جذب سرمایه گذاران را فراهم می کنند.
در این صفحه، تعداد 89 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع پناهگاه مالیاتی/بهشت مالیاتی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.