مقالات ISI یکپارچگی مالی : 149 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
یکپارچگی مالی فرایندی است که به دنبال خود سهولت در نقل و انتقال وجوه مالی توسعه مبادلات ارزی تنوع و گسترش مبادالات مالی را درپی دارد و ارتباطات منفرد یک کشور را با کشور یا کشورهای دیگر و بازارهای سرمایه بین المللی تبیین می نماید. یکپارچگی مالی اولین بار در سال 1960 تا انقلاب کبیر فرانسه و برای بار دوم در دوران استاندارد طلا در گروهی از کشورهای جهان پدیدار گشت. سرعت و گسترش این فرایند در همه کشورهای جهان یکسان نیست.کشورهای اروپای شرقی امریکای لاتین و اسیای جنوب شرقی با سرعت زیاد محدودیت ها در عملیات مالی را حذف کرده اند. یکپارچگی بیشتر در بازارهای مالی به کاهش نرخ استقراض منجر می شود و سرمایه گذاری افزایش می یابد.
در این صفحه، تعداد 149 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع یکپارچگی مالی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Contingency factors and complementary effects of adopting advanced manufacturing tools and managerial practices: Effects on organizational measurement systems and firms' performance

Dynamic relationship between financial development, energy consumption, trade and greenhouse gas: Comparison of upper middle income countries from Asia, Europe, Africa and America

Has the Financial Integration affected the European Union (EU) trade with the New Member Countries from Central and Eastern Europe (CEEC) during 1994–2013?