مقالات ISIمعامله‌گران اختلال‌زا : 78 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
معامله گران اختلال زا غالبا به سرمایه گذاران غیرعقلایی می مانند که عقیده نادرست و غیرعقلایی درباره بازدهی بازارهای آتی دارایی های ریسکی دارند و به اطلاعات اختلالی که هیچ ارتباطی به جریان آتی نقدینه ندارند واکنش نشان می دهند. برخلاف آربیتاژکنندگان معامله گران اختلال زا بصورت گروهی از یک قاعده سرانگشتی یا روندها یا امواجی از احساسات پیروی می کنند.
در این صفحه، تعداد 78 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع معامله‌گران اختلال‌زا آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Fundamental traders' ‘tragedy of the commons’: Information costs and other determinants for the survival of experts and noise traders in financial markets