مقالات ISI معامله‌گران اختلال‌زا : 78 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
معامله گران اختلال زا غالبا به سرمایه گذاران غیرعقلایی می مانند که عقیده نادرست و غیرعقلایی درباره بازدهی بازارهای آتی دارایی های ریسکی دارند و به اطلاعات اختلالی که هیچ ارتباطی به جریان آتی نقدینه ندارند واکنش نشان می دهند. برخلاف آربیتاژکنندگان معامله گران اختلال زا بصورت گروهی از یک قاعده سرانگشتی یا روندها یا امواجی از احساسات پیروی می کنند.
در این صفحه، تعداد 78 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع معامله‌گران اختلال‌زا آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Fundamental traders' ‘tragedy of the commons’: Information costs and other determinants for the survival of experts and noise traders in financial markets