مقالات ISIپیش بینی تورم : 143 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
امروزه در ادبیات سیاستگذاری اقتصادی، ثبات قیمت‌ها به ‌عنوان هدف اصلی سیاستگذار پولی در نظر گرفته می‌شود. بانک‌های مرکزی در دهه گذشته به جای تمرکز بر رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال، کنترل تورم را با ابزار سیاست پولی دنبال کرده‌اند. به عبارت دیگر، تمرکز سیاستگذار عمدتاً پایدارسازی اقتصاد است تا رشد و توسعه. با توجه به این که همیشه بین اجرای سیاست پولی و ظاهر شدن آثار آن بر اقتصاد وقفه زمانی وجود دارد، سیاست‌های بانک مرکزی باید آینده نگر باشند. بدین معنی که با پیش‌بینی مناسب از وضع آینده اقتصاد، اقدامات لازم را زودتر اتخاذ کرده تا آثار آن به موقع ظاهر گردد.
در این صفحه، تعداد 143 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع پیش بینی تورم آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله