مقالات ISI هدفمندسازی یارانه ها : 81 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
آنچه امروزه در جامعه ما با عنوان یارانه از آن نام برده می شود، در واقع عبارت است از: پرداخت مستقیم و یا غیرمستقیم نوعی کمک مالی، امتیاز اقتصادی یا اعطای برتری ویژه ای به موسسات خصوصی، خانوارها و یا واحدهای دولتی که برای دستیابی به هدف های مورد نظر انجام می پذیرد. هدف از پرداخت یارانه به طور عمده کاهش فقر و کمک به توزیع متناسب درآمدها در جامعه است. برخی از دولت ها اقدام به پرداخت یارانه مستقیم به جامعه هدف می کنند. این جامعه هدف می تواند شامل همه مردم یا تولیدکنندگان باشد. هدفمندی یارانه ها به معنی پرداخت یارانه به جامعه هدف است.
در این صفحه، تعداد 81 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع هدفمندسازی یارانه ها آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

A novel approach for assessing the contribution of agricultural systems to the sustainable development of regions with multi-scale indicators: Application to Guadeloupe