مقالات ISIامور مالی شخصی : 93 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
امور مالی شخصی کاربردی از مبانی علم مالی در تصمیم گیری های پولی یک فرد یا یک خانواده است. این موضوع به چگونگی درآمد زایی، بودجه بندی، پس انداز و خرج کردن منابع مالی توسط افراد و یا خانواده ها با در نظر گرفتن ریسک ها و رخدادها در زندگی آینده، می پردازد. زمان طرح ریزی امور مالی شخصی، محصولات مالی متنوعی وجود دارند که فرد باید به آنها توجه کند: مانند محصولات بانکی همچون حسابهای با قابلیت چک کردن، حساب های پس انداز، کارتهای اعتباری و وام های مصرفی؛ یا محصولات سرمایه گذاری و بیمه ای همچون (بازار بورس، اوراق ضمانت، صندوق های سرمایه گذاری مشترک) (بیمه های عمر، بیمه های سلامتی، بیمه های ناتوانی جسمی)؛ یا برنامه های بازنشستگی، منافع امنیت اجتماعی و مدیریت مالیات بر درآمد.
در این صفحه، تعداد 93 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع امور مالی شخصی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله