مقالات ISIمسکن ارزان قیمت : 76 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
بخش مسکن، در بسیاری از کشورهای دنیا بخش کوچکی (حدود ده درصد) از درآمد خانوار را به خود تخصیص داده است. وطیف دولت ها زمینه‌سازی برای دسترسی آحاد مردم به مسکن ارزان است. حتی در بعضی از کشورهای مبتنی بر اقتصاد بازار حدود نیمی از مسکن سازی توسط دولت صورت می‌پذیرد.
در این صفحه، تعداد 76 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع مسکن ارزان قیمت آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Using cost-benefit analysis and social return on investment to evaluate the impact of social enterprise: Promises, implementation, and limitations

The intersection of energy and justice: Modeling the spatial, racial/ethnic and socioeconomic patterns of urban residential heating consumption and efficiency in Detroit, Michigan