مقالات ISI توسعه مالی : 203 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
توسعه مالی مفهومی است جامع که در شش بعد مختلف: توسعه بخش بانکی،توسعه بخش مالی غیر بانکی،توسعه بخش پولی و سیاست گذاری پولی،مقررات و نظارت بانکی،باز بودن بخش مالی ومحیط نهادی تعریف می گردد. براساس مطالعات انجام شده، توسعه مالی مفهومی چند وجهی است که علالاوه بر بعد پول ی و بانکی، ابعاد و مؤلفه های دیگری چون آزادی بخش مالی، کیفیت مقررات و نظارت حاکم بر این بخش، پیشرف ت های فن آوری، میزان رقابت و ظرفیت های نهادی موجود را نیز شامل می شود . ساختار مالی یک کشور از بازارها و محصولالات مالی مختلف تشکیل شده است و چند معیار محدود نمی تواند تمام جنبه های لالازم توسعه مالی را در برگیرد.
در این صفحه، تعداد 203 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع توسعه مالی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Is crude oil price detrimental to domestic private investment for an emerging economy? The role of public sector investment and financial sector development in an era of globalization

Dynamic relationship between financial development, energy consumption, trade and greenhouse gas: Comparison of upper middle income countries from Asia, Europe, Africa and America