مقالات ISIبحران نقدینگی : 79 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
در اقتصاد مالی، بحران نقدینگی اشاره به کمبود شدید نقدینگی یا "خشک شدن" منابع مالی دارد. کمبود نقدینگی می تواند در دراز مدت به کاهش قیمت دارایی ها به زیر قیمت بنیادین خود منجر شود یا به وخامت شرایط تامین مالی خارجی، کاهش در تعداد شرکت کنندگان در بازار و یا به مشکل در دارایی های تجارت منتهی بشود.
در این صفحه، تعداد 79 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع بحران نقدینگی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Liquidity Commonality in Foreign Exchange Markets During the Global Financial Crisis and the Sovereign Debt Crisis: Effects of Macroeconomic and Quantitative Easing Announcements