مقالات ISI کاهش‌ تورم‌ : 88 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
کاهش نرخ تورم به معنی کاهش قیمت‌ها نیست زیرا بالا رفتن قیمت‌ها حتمی است. اما این افزایش قیمت با شیب و سرعت بسیار کمی همراه است. تورم و افزایش قیمت ها، مانند یک اتومبیلی است که در جاده ای در حال حرکت است. با این فرض تورم ۴۰ درصد، یعنی این اتومبیل با سرعت چهل کیلومتر در ساعت در حال حرکت است. حال اگر تورم را کاهش داده و به ۲۰ درصد برسانیم، یعنی سرعت اتومبیل را به ۲۰ کیلومتر در ساعت برسانیم، این اتومبیل یا نرخ تورم، همواره در حال حرکت رو به جلو و افزایش قیمت کالاها است. تنها سرعت این حرکت و سرعت این افزایش قیمت کم شده اما متوقف نشده است.
در این صفحه، تعداد 88 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع کاهش‌ تورم‌ آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.