مقالات ISIاعتبارات مالیاتی : 98 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
اعتبارات مالیاتی برای گسترش انواع خاصی از سرمایه گذاری مناسب تر است و هزینه های اجرایی اش شفاف تر و قابل کنترل تر است. روش ساده و کارآمد اجرای سیستم اعتبارات مالیاتی تعیین میزان اعتبار برای مؤسسه های تجاری که استحقاق دریافت آن را دارند، است که این اعتبار در یک حساب ویژه مالیاتی در دفاتر حسابداری ذخیره می شود. در تمام امور، مؤسسه تجاری مزبور تحت مقررات مالیاتی مشابه قرار دارد و با او مانند یک پرداخت کننده مالیاتی که اعتبار مالیاتی دریافت نکرده است، برخورد می شود. تنها تفاوت این است که هنگام کسر مالیات از درآمد آن مؤسسه از حساب مالیاتی صرف نظر خواهد شد.
در این صفحه، تعداد 98 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع اعتبارات مالیاتی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Transferring green building technologies from academic research institutes to building enterprises in the development of urban green building: A stochastic differential game approach